Sorum var Dua edin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf miran tarafından oluşturulan Dua edin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin kizlar
Konbuyu başlatan Yusuf miran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik hamileyim açılma var diye yatırdılar sancim cok şuan ve bebeğin kafası aşağı dönmüş kanamam da başladı lütfen dua edin
Rabbim zamanında gelmesini nasip etsin minik kuşun moralini bozma canım Rabbim yardımcın olsun❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu ultrasyonda 2.800
O zaman sana direk verirler inşallah bebişi canım bi sorunu da yoktur inşallah

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldun
Valla resmen acı cektiriyorlar bekliyorum hala sancı var diyor açılma var doğuma alcam dedi biraz durdu nstye bağlandım bebek uyuyor deyip alttan baktı açılma var diyor bekletiyor durmadan serum veriyor. Kanamam var ve söylüyorum birsey olmaz diyor doktor

Valla resmen acı cektiriyorlar bekliyorum hala sancı var diyor açılma var doğuma alcam dedi biraz durdu nstye bağlandım bebek uyuyor deyip alttan baktı açılma var diyor bekletiyor durmadan serum veriyor. Kanamam var ve söylüyorum birsey olmaz diyor doktor
İnşallah miniğime birsey olmadan doğar ben her acıya dayanirim onun için

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inşallah sağlıkla gelsin🤰🤗❤️ benimki gelmiyor😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım yaa inşallah bizi haberdar et

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Nasıl doktor o ya kanamaya rağmen nedne bekletiyor seni

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Açılma mi yok

Kanama varsa acil doğurması gerekmez mi

Kanama varsa acil doğurması gerekmez mi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım yaa inşallah bizi haberdar et
Doktor geldi baktı da cnm sancı devam ediyor diye sancı kesici ilaçlar kullanıyordu doktor da istersen kestim ilacı doğuma aliyim dedi ama bebek kuezde kalcak doğuştan sonra sen evde dedi ben de o yüzden istemedim dayanabilirim kadar dayanırım diye gününü tamamlayıp doğana kadar yatcam

Nasıl doktor o ya kanamaya rağmen nedne bekletiyor seni
Söyledim hala devam ediyor kanama ama sana bıraktım istersen sancı kesici ilaçları bırakıp doğuma alcam ama bebek kuezde sen evde olacaksın dedi bende dayanabildim kadar dayanırım o zmn dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar