Dualarınıza ıhtıyaacımız varr

• Konbuyu başlatan Aybars
  • Toplam 43 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybars tarafından oluşturulan Dualarınıza ıhtıyaacımız varr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,898 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dualarınıza ıhtıyaacımız varr
Konbuyu başlatan Aybars
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar su fazlalığından dolayı 25. Haftadan ancak bugune gelebıldık sürekli 100lere vuran sancı ve bugun cocugun kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar almak zorunda kaldı ... Akciğerı gelişmemiş sıyah olması gerekıyorken fılmde bembeyazmış kan değerlerı güzel degıl .. Nolur dua edınn onun icin :( :(
Şifa versin rabbim küçük meleğe

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar su fazlalığından dolayı 25. Haftadan ancak bugune gelebıldık sürekli 100lere vuran sancı ve bugun cocugun kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar almak zorunda kaldı ... Akciğerı gelişmemiş sıyah olması gerekıyorken fılmde bembeyazmış kan değerlerı güzel degıl .. Nolur dua edınn onun icin :( :(
Cnm bndede su fazlaligi vardi doktor bir sorun olmaz dedi 39 haftam bittiginde dogum yaptim rabbim bebegininde seninde yardimcin olsun

Rabbim yavrunu sana bağışlasın kuzum.safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun ıns düzelir bende bugün erken doğum yaptım bebegim kuveze aldılar 🙁🙁
Kaç haftalık doğurdun kuzum rabbim sağ salim çıkarsan onu küvezden dualarım sizinle 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sızın ıcın de dua edıcemmm kac haftalık

Vurmuşlardı 25 haftalıkken dün de doğdu 28 haftalık

Vurmuşlardı 25 haftalıkken dün de doğdu 28 haftalık

Ben bılıyorum güçlü o ınanıyorum ama bu zamana kadar getırebıldım anca :( kendıme kızıyorum 28.haftalık daha
Kızma kendine senin elinde değil ki seni çok iyi anlıyorum benimde erken doğum riskim var dün iki doz ciğer geliştirici vurdular sancıları kestiler şuan 28 haftalık çıkmasın karnından diye dua ediyorum 🥺 kaç kilo doğdu kuzum ayıptır sorması

Yonca

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bndede su fazlaligi vardi doktor bir sorun olmaz dedi 39 haftam bittiginde dogum yaptim rabbim bebegininde seninde yardimcin ol

Gecmış olsun sızede . şükredın o zaman benım suyum aşırıydı tuvalete kalkmaya bıle ızın yoktu sondam vardı her an patlayabılır suyum dıye 25. Haftadan berı hastanede yatıyorum . ama bugune getırebıldım 28.haftaya :( o kadar sancıya yorulmuş oğlum kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar aldılar

Kaç haftalık doğurdun kuzum rabbim sağ salim çıkarsan onu küvezden dualarım sizinle 🤲🏻

Kızma kendine senin elinde değil ki seni çok iyi anlıyorum benimde erken doğum riskim var dün iki doz ciğer geliştirici vurdular sancıları kestiler şuan 28 haftalık çıkmasın karnından diye dua ediyorum 🥺 kaç kilo doğdu kuzum ayıptır sorması
28 haftalık 1.300

28 haftalık 1.300

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gecmış olsun sızede . şükredın o zaman benım suyum aşırıydı tuvalete kalkmaya bıle ızın yoktu sondam vardı her an patlayabılır suyum dıye 25. Haftadan berı hastanede yatıyorum . ama bugune getırebıldım 28.haftaya :( o kadar sancıya yorulmuş oğlum kalp atışında sıkıntı cıkınca apar topar aldılar

28 haftalık 1.300

28 haftalık 1.300
Şuan nasıl kuzum iyi mi meleğin

Canım benim sağlklı bir şekilde kucağına alırsn inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar