Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,557 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏼
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık kızımın binde bir görülen bir hastalığı var öyle ki hastalığın adı bile olmadığından teşhis bile koyamıyorlar.Salı günü İstanbul’da film çekilecek, Çarşamba günü de tedavi uygulanacak.Çok korkuyorum içim hiç rahat değil çünkü bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz, tedavi doğru mu işe yarayacak mı onu bile bilmiyoruz.Bize dua edin de kızımda bu hastalık çok hasar bırakmasın, çok da ileri bir şey çıkmasın filmde , tedavisi işe yarasın şifa olsun 🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık kızımın binde bir görülen bir hastalığı var öyle ki hastalığın adı bile olmadığından teşhis bile koyamıyorlar.Salı günü İstanbul’da film çekilecek, Çarşamba günü de tedavi uygulanacak.Çok korkuyorum içim hiç rahat değil çünkü bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz, tedavi doğru mu işe yarayacak mı onu bile bilmiyoruz.Bize dua edin de kızımda bu hastalık çok hasar bırakmasın, çok da ileri bir şey çıkmasın filmde , tedavisi işe yarasın şifa olsun 🥺
Geçmiş olsun canım ya adı ne hastalığın burdan soralım doktorlara yabancı doktorlara

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahım şafi ismi ile şifa versin inşallah canım benim inşallah çok ciddi bir şey değildir doktorlaf inşallah doğru bir tedavi uygularlar miniğe rabbiö yardımcınız olsun inşallah 🙏🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ya adı ne hastalığın burdan soralım doktorlara yabancı doktorlara
Çok teşekkürler 🙏🏼 İsmi yokmuş hastalığın anne karnında retinayı tutan damarların tam oluşmamasıymış biz de şaşırdık genetik diyorlar ama bilmiyoruz ailelerden hiç gözünde böyle sıkıntısı olan
Allahım şafi ismi ile şifa versin inşallah canım benim inşallah çok ciddi bir şey değildir doktorlaf inşallah doğru bir tedavi uygularlar miniğe rabbiö yardımcınız olsun inşallah 🙏🏻
Allah razı olsun 🙏🏼 Allah evlatlarımızı korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkürler 🙏🏼 İsmi yokmuş hastalığın anne karnında retinayı tutan damarların tam oluşmamasıymış biz de şaşırdık genetik diyorlar ama bilmiyoruz ailelerden hiç gözünde böyle sıkıntısı olan

Allah razı olsun 🙏🏼 Allah evlatlarımızı korusun
Bebeğin erken doğmadı değil ni canım biraz araştırdım şimdi ama mesela gözleri ile sizi takip ediyor mu minik . Anne karnında 16. Haftadan sonra bu retina olışmaya başlıyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar