Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,012 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Ya öyle söyleme zaten duygusalım şu yazılara bile ağlayasım geliyor 🥺🥺iyi ki varsın canım benim Allah razı olsun doktoe yarın hazırlıklı gel annesi dedi az önce 40 dakika emzirdim prensesimi 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin hazalım amin Allah razı olsun birtanem ❤️❤️

Çok sağol canım benim. Yeni tanıştık sayılır ama baya sevdim seni ❤️. Allah razı olsun rabbim evlatlarından ayırmasın seni hiç bir zaman 🤲🏻
Bende gerçekten burdaki dostluklara hayranım. İnşaAllah benimde kocaman dostluklarım olur burda. Kalbinin güzelliği hayatından eksik olmasın hiç. Bende dua ediyorum Kuran da okurum inşaAllah . Yarın prenses abisine ailesine kavuşacak inşaAllah 😍 Heyecanla hayırlı haberlerini bekliyorum 🥳😻

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın . Sende sağ salim kavuş inşallah yavruna 🤲🏻❤️. Az önce yinw süt gönderdim 40 ml kadar 3 saat ara ile sağ dediler gece yine göndereceğim gündüz beni emdiği ile duruyor geec de gönderdiklerimle inşallah yarından sonra gerek kalmayacak 🤲🏻
Amin inşallah canım benim maşallah cnm inşallah cnm hiç gerek kalmaz hayırlı haberlerini bekliyorum yarın inşallah 😍😍♥️ maşallah yarasın bal olsun şifa olsun kuzuya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende gerçekten burdaki dostluklara hayranım. İnşaAllah benimde kocaman dostluklarım olur burda. Kalbinin güzelliği hayatından eksik olmasın hiç. Bende dua ediyorum Kuran da okurum inşaAllah . Yarın prenses abisine ailesine kavuşacak inşaAllah 😍 Heyecanla hayırlı haberlerini bekliyorum 🥳😻
Olur canım olur merak etme 😍😍ilk dostunda ben olayım hatta 🤭🤭. Amin canım amin Allah razı olsun 🤲🏻❤️

Sende iyiki varsın bitanem rabbim seni ve diğer bütün hamile anneleri yavrularına sağ salim kavuştursun inşallah 🌹
Amin baharım amin 🙏🏻

Amin inşallah canım benim maşallah cnm inşallah cnm hiç gerek kalmaz hayırlı haberlerini bekliyorum yarın inşallah 😍😍♥️ maşallah yarasın bal olsun şifa olsun kuzuya
Amin teyzesi sabahtan babasını göndereceğim taburcu olacak mı olmayacak mı diye yoksa öğleni zor ederim ben 🤭🤭

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler güzel anneler ve anne adayları . Biliyorsunuz ki 19.04.2024 doğum yaptım ve bebeğim yoğun bakımdaydı 3 gündür büyük bir hırsla mücadele ediyor prensesim . Doktorlar bugün oksijeni komple kestiler 24 saat oksijensiz duracak gece boyunca oksijensen dolayı komplikasyonlar yaşanmazsa yarın beraber taburcu olacağız . Bize dua eden etmeyen herkesten Allah binlerce kez razı olsun rabbim hiç birinize evlat acısı hasreti yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Şuan istediğim tek şey yine dua etmeniz kimin duası kabul olunur bilinmez ama nolur dua edin edin ki yarına kadar prensesimde bir komplikasyon yaşanmasın 🤲🏻Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden
Hayırlısı ile sağlıklı Bir şekilde hastaneden çıkarsıniz inşallah Allah güç kuvvet versin inşallah 🤲

Lina'm❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler güzel anneler ve anne adayları . Biliyorsunuz ki 19.04.2024 doğum yaptım ve bebeğim yoğun bakımdaydı 3 gündür büyük bir hırsla mücadele ediyor prensesim . Doktorlar bugün oksijeni komple kestiler 24 saat oksijensiz duracak gece boyunca oksijensen dolayı komplikasyonlar yaşanmazsa yarın beraber taburcu olacağız . Bize dua eden etmeyen herkesten Allah binlerce kez razı olsun rabbim hiç birinize evlat acısı hasreti yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Şuan istediğim tek şey yine dua etmeniz kimin duası kabul olunur bilinmez ama nolur dua edin edin ki yarına kadar prensesimde bir komplikasyon yaşanmasın 🤲🏻Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifasını esirgemesin üzerinizden senin çok güzel bir kalbin var herkese yardımcı olmaya çalışıyorsun oluyorsun da bu iyi niyetin üzerine Rabbim darda bırakmasın senide miniğinide dualarım her zaman sen ve buradaki bütün güzel annelerle 💐❤️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Dualarımız seninle cnm oda senin gbi güçlü bir prenses inanıyorum ki beraber evinize döneceksiniz benm yerime de soyle güzelce kokla boynunda güzelce öp ve bu ayse teyzenin öpücüğü dersin ❤️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Olur canım olur merak etme 😍😍ilk dostunda ben olayım hatta 🤭🤭. Amin canım amin Allah razı olsun 🤲🏻❤️

Amin baharım amin 🙏🏻

Amin teyzesi sabahtan babasını göndereceğim taburcu olacak mı olmayacak mı diye yoksa öğleni zor ederim ben 🤭🤭
Bizde burda bekliyor uz dört gözle 😍♥️ hadi Allah'ım sevincini devam kılsın inşallah

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah selametle afiyetle yarın evinize dönerseniz birlikte 🤲🏻 Allah yardımcınız olsun. Prenses Allah'a emanet olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifasını esirgemesin üzerinizden senin çok güzel bir kalbin var herkese yardımcı olmaya çalışıyorsun oluyorsun da bu iyi niyetin üzerine Rabbim darda bırakmasın senide miniğinide dualarım her zaman sen ve buradaki bütün güzel annelerle 💐❤️
O senin güzel kalbinin yansıması canım benim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkese burada . Allah herkesten raxı olsun tekrardan ❤️🤲🏻

Dualarımız seninle cnm oda senin gbi güçlü bir prenses inanıyorum ki beraber evinize döneceksiniz benm yerime de soyle güzelce kokla boynunda güzelce öp ve bu ayse teyzenin öpücüğü dersin ❤️
Yaa yarın öpmeme izin verdikleei an o güzell öpücük boynuna gidecek teyzesi 😍😍

Bizde burda bekliyor uz dört gözle 😍♥️ hadi Allah'ım sevincini devam kılsın inşallah
Amin amin amin 🙏🏻

İnşallah selametle afiyetle yarın evinize dönerseniz birlikte 🤲🏻 Allah yardımcınız olsun. Prenses Allah'a emanet olsun
Allah razı olsun canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.