Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,037 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarınıza Talibiz🤲🏻❤️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Hayırlı günler güzel anneler ve anne adayları . Biliyorsunuz ki 19.04.2024 doğum yaptım ve bebeğim yoğun bakımdaydı 3 gündür büyük bir hırsla mücadele ediyor prensesim . Doktorlar bugün oksijeni komple kestiler 24 saat oksijensiz duracak gece boyunca oksijensen dolayı komplikasyonlar yaşanmazsa yarın beraber taburcu olacağız . Bize dua eden etmeyen herkesten Allah binlerce kez razı olsun rabbim hiç birinize evlat acısı hasreti yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Şuan istediğim tek şey yine dua etmeniz kimin duası kabul olunur bilinmez ama nolur dua edin edin ki yarına kadar prensesimde bir komplikasyon yaşanmasın 🤲🏻Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden
Çok geçmiş olsun kuzum ben giremedim bi kaç gündür buralara daha yeni gördüm postu rabbim şifasını versin inşaAllah canım benim iyi mi ayra nur prenses inşaAllah taburcu oldunuz mu Canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı haberlerle inşallah canım
Bugun bir tık daha düşmüş doktor cumartesi acilde yeniden baktırın ama normal anneia dedi . Şükür bakalım inşallah bunun ki uzamış sarılık olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya Allah razı olsun sen de onlarla uyumlu olmuşsun demek ki benim doğumum normal oldu doğumumu Esra diye bir dr yaptırmıştı benden önceki kadın çok sıkıntı çıkarmış ama ona rağmen hemen toparlandı bana odaklandı Allah razı olsun ondan çok ilgiliydi benimle kızımla doğumdan sonra odama gelip yine ilgilenmişti hemşirelerden bakıcılardan temizlikçilerden hepsinden memnun kaldım kesinlikle yine olsa yine orda yaparım doğumumu 🥹 bi teyze vardı ben sancı çekerken gelip elimi tutmuştu o da benimle ağlamıştı ne güzel bir günmüş hatırladıkça değeri artıyor
Ya işte çok güzel ilgileniyorlar Allah hepsinden razı olsun 🙏🏻

Çok geçmiş olsun kuzum ben giremedim bi kaç gündür buralara daha yeni gördüm postu rabbim şifasını versin inşaAllah canım benim iyi mi ayra nur prenses inşaAllah taburcu oldunuz mu Canım
Olduk kuzm çok şükür ki iyi prenses 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugun bir tık daha düşmüş doktor cumartesi acilde yeniden baktırın ama normal anneia dedi . Şükür bakalım inşallah bunun ki uzamış sarılık olmaz

Ya işte çok güzel ilgileniyorlar Allah hepsinden razı olsun 🙏🏻

Olduk kuzm çok şükür ki iyi prenses 🤲🏻
İnşallah canım inşallah

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler güzel anneler ve anne adayları . Biliyorsunuz ki 19.04.2024 doğum yaptım ve bebeğim yoğun bakımdaydı 3 gündür büyük bir hırsla mücadele ediyor prensesim . Doktorlar bugün oksijeni komple kestiler 24 saat oksijensiz duracak gece boyunca oksijensen dolayı komplikasyonlar yaşanmazsa yarın beraber taburcu olacağız . Bize dua eden etmeyen herkesten Allah binlerce kez razı olsun rabbim hiç birinize evlat acısı hasreti yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Şuan istediğim tek şey yine dua etmeniz kimin duası kabul olunur bilinmez ama nolur dua edin edin ki yarına kadar prensesimde bir komplikasyon yaşanmasın 🤲🏻Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden
Canm doğumu yapdin gözün aydın olsun annesi inşallah sağ salim evine çıkarsın dualarım seninle

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim prenses şifa versin inşallah sağlıklı bir şekilde evinize gitmeniz dileğiyle canım geçmiş olsun 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.