Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,598 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifalar versin.rabbim dizede güç kuvvet versin.rabbim size bağışlasın
Amin cnm Allah razı olsun 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Asel ❤️💙Alparslan Ayşem Çok Sevindim Ama Nasıl mutlu oldum çok şükür Rabbime elhamdülillah herşey daha güzel olacak birtanem evinize sağlıkla mutlululukla gidin canımınicisi pasami çok çok op yerime evinize gittiğinizde kötü günler geciyor guzek günler geliyor
Evet cnm sabırsızlıkla pazartesi gününü bekliyorum kokusunu çekmek için rabbim yardımcımız olsun inşallah birdaha hasta olmaz paşam biraz kendini toparlar cnm ya 🥰 bnde çok mutluyum ya içim kıpır kıpır

Rabbim hic bir anneyi evladi ile sinamasin Alllahim yardimciniz olsun ❤️
Allah razı olsun cnm bnm Amin hiç kimseyi rabbim sınamasın çok zor rabbim herkesin yardımcısı olsun 🤲❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun canım ama hepsi ilk gittiğin acil bölümü yüzünden gerizekalılar o çocuğun ilk başta oksijwn eksikliği yüzünden adam akıllı muayne etselerdi bu kdar kötü olmazdı belkide yavrum . 🥺🥺. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 tez zamanda sağlığına kavuşsun minik . Rabbim size bağışlasın
Salgın gibi bişey herhalde ya komşumun akrabası da öylr çocuk zatıre olmuş şimdi entübe etmişler rabbim şifa versin hepsine inşallah kimseye yaşatmasın bu hastalıkları😔

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Salgın gibi bişey herhalde ya komşumun akrabası da öylr çocuk zatıre olmuş şimdi entübe etmişler rabbim şifa versin hepsine inşallah kimseye yaşatmasın bu hastalıkları😔
Amin cnm inşallah bu bronşit zatureden çok bebek yatıyor ya rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah gerçekten çok zor bir durum 🤲

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun cnm ever buda bizim bir sınavımız rabbim herseyin hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲
Yaa canım benim ilk postu okuduğumda gerçekten tüylerim diken diken olmuştu .Çok üzülmüştüm gerçekten
Şimdi bu güzel habere o kadar sevindim kii 🤭
Rabbim bidaha ayırmasın sizi 😍😍 Evde de daha hızlı toparlar hem annesinin kokusu şifa olur paşaya 💐💐

Kaç aylık şimdi som durumu iyi dimi

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Canm pasami gordum yatiyordu doktor hersey güzel eğer bir sıkıntı olmazsa pazartesi günü taburcu edicem 3vde dikkat etmem gerekenleri söyledi rabbime şükürler olsun inşallah pazartesi kavusucam pasama ❤️🙏
Ay gözün aydın çok sevindim ☺️🤗Rabb'im bir daha sizi birbirinizden ayırmasın inşallah 🤲🏻 çok büyük geçmiş olsun canım 💙🤗🤗🤗

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Yaa canım benim ilk postu okuduğumda gerçekten tüylerim diken diken olmuştu .Çok üzülmüştüm gerçekten
Şimdi bu güzel habere o kadar sevindim kii 🤭
Rabbim bidaha ayırmasın sizi 😍😍 Evde de daha hızlı toparlar hem annesinin kokusu şifa olur paşaya 💐💐

Şimdi çok iyi maşallah şükürler olsun bu seferde atlattı rabbim birdaha göstermesin zor bir süreç bir aksilik olmazsa paşam pazartesi günü evinde olucak hayırlısıyla şuan tam 1 ay 15 günlük oldu ❤️🥰 doktor dikkat etmemiz gereken şeyleri söyledi onları da uyduk mu inşallah birsaha yatmaz hastaneye anne karnında ki haftayı bir doldura bilse daha iyi toparlanir diyorlar

Ay gözün aydın çok sevindim ☺️🤗Rabb'im bir daha sizi birbirinizden ayırmasın inşallah 🤲🏻 çok büyük geçmiş olsun canım 💙🤗🤗🤗
Çok saol kuzum Allah razı olsun rabbim kimseyi evladindan ayırmasın inşallah 🥰 en güvenilir en güzel yer anne yani gelsin paşam annesi ona çok güzel bakar

Tüm sayfalar yüklendi.