Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,606 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dualarinizi eksik etmeyin kizlar 😔
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Sağlığına kavuşsun da canım gözw gidilir. Ama o ilk gittiğin hastaneyi kesinlikle şikayet et böyle bir şey nasıl gözden kaçar ya çocuk şuan canı ile cebelleşiyor hastanede resmen
Gözde kuvezle makinelerle geldi canm orda da ciddi sorun var tedavi olucak dedi hastanede bir dünya kavga ettim çocuğumu o şekilde sırf sistem yüzünden o kdar kalabalıkta beklettiler hastaneyi bir birine kattım başhekimle bile kavga ettim çocuğum kuvezde aglamaktan fenalasti sonra ambulans la tekrar yattığı hastaneye gitti ordada doktor hiç iç açıcı şeyler söylemiyor tekrar cuma günü saat 11 de bilgi alma günü ve görme günü tekrar gidicez canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Durumunuz nasıl oldu daha iyidir inşallah evladın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Aynı cnm hiç bir değişiklik yok pasamin kalbi çok zorlanıyor 😔 gözünde ciddi sorun çıktı tedavi edilecek dedi

Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin rabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm
Allah razı olsun cnm inşallah biran önce iyileşir

Rabb'im Şafii ismiyle şifa versin inşallah 🤲🏻 gönlünü ferah tut hayırlısıyla tez vakitte sağlığına kavuşur inşallah 🤲🏻 Rabb'im sana güç kuvvet versin çok büyük geçmiş olsun canım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun cnm inşallah sağlıkla kavuşuruz pasama evde varlığına alışmıştım şimdi her yerde ev bom boş çok kötü durumdayım 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gözde kuvezle makinelerle geldi canm orda da ciddi sorun var tedavi olucak dedi hastanede bir dünya kavga ettim çocuğumu o şekilde sırf sistem yüzünden o kdar kalabalıkta beklettiler hastaneyi bir birine kattım başhekimle bile kavga ettim çocuğum kuvezde aglamaktan fenalasti sonra ambulans la tekrar yattığı hastaneye gitti ordada doktor hiç iç açıcı şeyler söylemiyor tekrar cuma günü saat 11 de bilgi alma günü ve görme günü tekrar gidicez canm

Aynı cnm hiç bir değişiklik yok pasamin kalbi çok zorlanıyor 😔 gözünde ciddi sorun çıktı tedavi edilecek dedi

Allah razı olsun cnm inşallah sağlıkla kavuşuruz pasama evde varlığına alışmıştım şimdi her yerde ev bom boş çok kötü durumdayım 😔
Allahım neden bebeğe öncelik vermiyorlar birde prematüre yani hiç mi insanlık duygusu yok onların. Allah hepsini bildiği gibi yapsın ya 🥺🥺. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 sakın kötü düşünme bak paşa hepsini atlatacak ben eminim

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Allahım neden bebeğe öncelik vermiyorlar birde prematüre yani hiç mi insanlık duygusu yok onların. Allah hepsini bildiği gibi yapsın ya 🥺🥺. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 sakın kötü düşünme bak paşa hepsini atlatacak ben eminim
Yok cnm ya millette vicdan denen birsey kalmamış resmen oğlumu o şekilde nasul beklentiler üstelik doktor birde tehdit ediyor ya köpek bu şekilde birdaha kavga çıkarırsanız eğer bak çocuğun durumu ciddi ama bakmam diyor nasıl sinir oldum ya deli oldum nasıl bakmicaksin mecbursun dedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok cnm ya millette vicdan denen birsey kalmamış resmen oğlumu o şekilde nasul beklentiler üstelik doktor birde tehdit ediyor ya köpek bu şekilde birdaha kavga çıkarırsanız eğer bak çocuğun durumu ciddi ama bakmam diyor nasıl sinir oldum ya deli oldum nasıl bakmicaksin mecbursun dedim
Eşek gibi bakacak nasıl bakmıyor kendilerini iyice bir bok sandılar. Ettikleri yeminde boşa insan hayatı kurtarmak için yemin ediyor birde o ahlaksız

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Eşek gibi bakacak nasıl bakmıyor kendilerini iyice bir bok sandılar. Ettikleri yeminde boşa insan hayatı kurtarmak için yemin ediyor birde o ahlaksız
Yok cnm ne yemini ya millette zerre vicdan kalmamış kuvezde ki yoğun bakımdan çıkan küçücük bebeği o şekilde o kalabalıkta 40 dk bekletti yazık günah ya muaneye bile almadı muaneni et çocuğu geri yollayalım.biz anne baba olarak bebeğin sistemi bekleyim dedi yok o kdsr kavga gürültü kesinlikle sisteme düşmeden birsey yapamam diyerek bekletti resmen şimdi başka hastane için uğraşıyorum oraya getirmemek için cnm

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank

Deme öle ya senin Paşan güçlü o bunu da atlatacak inşallah 🤲🏻 dualarımız onunla sende kendini salıverme ayakta dur bol bol dua et Rabb'im sana bağışlasın inşallah 🤲🏻 Rabb'im tekrar evine getirmeyi nasip edecektir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️💙

Tüm sayfalar yüklendi.