Sorum var Duaniza ihtiyacımız var 🤲🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Duaniza ihtiyacımız var 🤲🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Duaniza ihtiyacımız var 🤲🏻
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim o güzel dualarınıza benim benim yavrumuda alır mısınız 😭 dün doktorumuz bebeğimden kemik iliği kanserinden şüphelendi bizi başka hastaneye sevk etti çok kötü durumdayım mahvoldum bittim nolur oğluma dua edin korktuğumuz gibi olmasın 😭🤲🏻 odaha çok küçük bunu kaldıramaz pazartesi günü hemotoloji bölümüne gideceğiz çok korkuyorum duymak istemediklerini duyarım diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annelerim o güzel dualarınıza benim benim yavrumuda alır mısınız 😭 dün doktorumuz bebeğimden kemik iliği kanserinden şüphelendi bizi başka hastaneye sevk etti çok kötü durumdayım mahvoldum bittim nolur oğluma dua edin korktuğumuz gibi olmasın 😭🤲🏻 odaha çok küçük bunu kaldıramaz pazartesi günü hemotoloji bölümüne gideceğiz çok korkuyorum duymak istemediklerini duyarım diye
Rabbim yardımcıniz olsun canım hayırlı haberlerle inşallah

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın eder tabi rabbim o minicik bedene şifa versin sanada sabır versin rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar