Duphaston ve Gyno Max xl ilaç kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Duphaston ve Gyno Max xl ilaç kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Duphaston ve Gyno Max xl ilaç kullanımı
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynn canım sabahtan beri sürekli düşünüyorum acaba benmi onun ölümüne sebep olucak bişey yaptım diye ama bir türlü cevap bulamıyorum 😟🥺 senin de başın sağolsun canım sendemi bebeğini kaybettin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Reçete de ne kadar kullanacağım yazıyo ve ilacın Kendi reçetesinde de nasıl almam gerektiğini yazıyo ben sadece şuan adet olduğum için fitili alıp almam gerektiğini bilmiyorum açıkçası,
Onlarda bizim cennet kuşlarımız işte oğlum olacaktı 12 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum bebeğimi alıp gömdüm hatta🥲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Onlarda bizim cennet kuşlarımız işte oğlum olacaktı 12 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum bebeğimi alıp gömdüm hatta🥲
Yaa çok üzüldüm canım başın sağolsun kuzum, benimki 14 haftalıkken kalbi durmuş 19 haftalıkken kürtajla aldılar ama patolojiye gönderdiler ben gömmedim bebeğimi 😥

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yaa çok üzüldüm canım başın sağolsun kuzum, benimki 14 haftalıkken kalbi durmuş 19 haftalıkken kürtajla aldılar ama patolojiye gönderdiler ben gömmedim bebeğimi 😥
Bende doktor bundan bişey çıkmaz sadece bebeğin annesine bakıldı orda da sonuçlar temiz çıktı rica ettim öyle verdiler özel olduğu için sanırım yoksa vermezlerdi😐

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende doktor bundan bişey çıkmaz sadece bebeğin annesine bakıldı orda da sonuçlar temiz çıktı rica ettim öyle verdiler özel olduğu için sanırım yoksa vermezlerdi😐
Anladım canım benim araştırmak için aldılar zaten çürümüştü karnımda öleli bir ay olmuştu, bebek doğduğun da sadece işaret parmağı boyundaydı ve tamamen çürümüştü 🥺 doktor vermedi patolojiye gönderdiler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugün randevum vardı, adet gecikmesi karın ağrısı gibi ağrılarım vardı , doktor antibiyotik le beraber üromisin , Gyno Max fitil ve Duphaston verdi , sorum şu şuan adetimin yedinci günü fitili ve Duphastonu şimdi kullanabilir miyim, doktorun acelesi vardı baktı ilaç yazdı ilacı açıklamadı bile doğuma gidecekti ilaçları da eşim aldı eczacıya da sormadım, yani fitil adet bittikten sonrami kullanmalıyım ve adet düzensizliği için Duphastonu alsam kanamam olurmu yada artarmı
Canım sen hamile değilmiydin yani ben öyle hatırlıyorum uzun süredir yoktum kusura bakma yanlış hatırlıyorsam

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.