Duphaston

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde daisy tarafından oluşturulan Duphaston başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Duphaston
Konbuyu başlatan daisy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

daisy

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Bu ay 16.günümde tekrar adet oldum ve doktor polip olduğunu söyledi duphaston verdi 20 gün kullan dedi. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyorum bugün yumurtlama oldu ilaca devam etsem problem olur mu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba hanımlar. Bu ay 16.günümde tekrar adet oldum ve doktor polip olduğunu söyledi duphaston verdi 20 gün kullan dedi. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyorum bugün yumurtlama oldu ilaca devam etsem problem olur mu
Kuzu bilgim yok bu konu da dur bilgili birini etiketliyorum @Zeynep23

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bana doktorum hamileliyimin 8ay boyunca yazdı kullandım korkma

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamileliyim sıkıntılı geçtiyi için dupastonu çok kullandım günde 3 kez içiyordum. Hem adet düzünleyici hemde hamilelikde progesteron eksikliyini tamamlıyor diye biliyorum. Hamilelikdede kulanılıyor bence bi sıkıntı olmaz ama doktoruna sora bilirsin . bide o ilacı alıp sonra aniden durdurmamalısın yoksa kanama yapa bilir azaldarak bırakmalısın

daisy

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamileliyim sıkıntılı geçtiyi için dupastonu çok kullandım günde 3 kez içiyordum. Hem adet düzünleyici hemde hamilelikde progesteron eksikliyini tamamlıyor diye biliyorum. Hamilelikdede kulanılıyor bence bi sıkıntı olmaz ama doktoruna sora bilirsin . bide o ilacı alıp sonra aniden durdurmamalısın yoksa kanama yapa bilir azaldarak bırakmalısın
Doktor günde bir tane kullan dedi

Tüm sayfalar yüklendi.