Sorum var Durum vahim 😳

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Durum vahim 😳 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,981 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Durum vahim 😳
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canim camur toprak istiyor oluyom ben senden kötüyüm dalacam artık çamur görsem kasiklayip yiyecem benim hamilelikte çıktı önce yoktu demirin eksikmis
Valla eşim diyo evi gezdirme bana söyle yedin mi biyerlerini 😅😅😅😅 ay valla çok kötü bişey gözlerim hep alçıdan bişey arıyor 🙈 sabah gidip kan vercem bakalım duruma göre demir hapını 2 ye çıkarcakmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım günlük bir bardak pekmez iç ilacın yanında ve süt ve süt ürünleriyle ilacı alma en az iki saat bırak ve c vitamini ile almaya dikkat et demirin düşük muhtemelen tuğla canın istiyor
Sağol canım, bende düşük olduğundan şüpheliyim 🥰

Demir eksikliğinden olur cnm
İnşallah düzene sokabiliriz🌺

İçinde kalmasın dedim🤭😁
😅😅😅 Sağol canım ya

Son düzenleme:

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim gibi olan var mı acaba merak ettim ☺️ yıllar önce okula giderken tebeşir, tuğla, kiremit ne bulursam yiyordum deli gibi sonra sağlık ocağına gittim bana tüp şeklinde kan ilacı verdi öyle geçirdik. Bu hamileliğim de yine canım istiyor aranıyorum deli gibi yememek için kendimi zor tutuyorum😔sağlık ocağındaki ebeyi arıcaktım Allahtan o beni aradı bebeğin durumunu sordu, bende ona durumumu söyledim. Yarın gel kan değerlerine bakalım hapın az geliyor olabilir günlük 2 ye çıkarırız dedi. Ay çok kötü bi durum ya 🙈 gözüm hep alçı arıyor😅 oy anam oy 😅
Canim seni anliyom benimde canim ot kokusuna dayanamiyorum otmalak isdiyorum 🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla eşim diyo evi gezdirme bana söyle yedin mi biyerlerini 😅😅😅😅 ay valla çok kötü bişey gözlerim hep alçıdan bişey arıyor 🙈 sabah gidip kan vercem bakalım duruma göre demir hapını 2 ye çıkarcakmış

Sağol canım, bende düşük olduğundan şüpheliyim 🥰

İnşallah düzene sokabiliriz🌺

😅😅😅 Sağol canım ya
Rica ederim kuzum 😁

Kızlar benim gibi olan var mı acaba merak ettim ☺️ yıllar önce okula giderken tebeşir, tuğla, kiremit ne bulursam yiyordum deli gibi sonra sağlık ocağına gittim bana tüp şeklinde kan ilacı verdi öyle geçirdik. Bu hamileliğim de yine canım istiyor aranıyorum deli gibi yememek için kendimi zor tutuyorum😔sağlık ocağındaki ebeyi arıcaktım Allahtan o beni aradı bebeğin durumunu sordu, bende ona durumumu söyledim. Yarın gel kan değerlerine bakalım hapın az geliyor olabilir günlük 2 ye çıkarırız dedi. Ay çok kötü bi durum ya 🙈 gözüm hep alçı arıyor😅 oy anam oy 😅
Annemde bize hamileyken toprak aşerniş yemiş😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar