Sorum var Düşük nasıl belirti verir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Düşük nasıl belirti verir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,851 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük nasıl belirti verir
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Elifim bende öyle asla birşeyi unutmam alan kimseyi anlamıyorum 🥴🥴🥴🤣
Benim hafıza da şöyle çalışıyor 10 sene önce bir kere dinlediğim şarkı sözünü hatırlarım ama 2 sene birlikte çalıştığım insanın adını unuturum 😂 Çok özeniyorum @azram cankizim la senin gibi hafızası iyi olanlara 🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim hafıza da şöyle çalışıyor 10 sene önce bir kere dinlediğim şarkı sözünü hatırlarım ama 2 sene birlikte çalıştığım insanın adını unuturum 😂 Çok özeniyorum @azram cankizim la senin gibi hafızası iyi olanlara 🥺
Hazalimm. Esimle 17 yıllık evliyim her lafı sözü iyi kötü hafizanda benim adam balık gibi hiç birşey hatırlamaz işine gelmiyor tabi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Agzima geleni saydım ohh içim boşaldı🤭🤭🤭

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hazalimm. Esimle 17 yıllık evliyim her lafı sözü iyi kötü hafizanda benim adam balık gibi hiç birşey hatırlamaz işine gelmiyor tabi
Ben de şey overthinker diyorlar ya biriyle ters düştüm mü o kadar çok kafama takıyorum ki gece uyurken özellikle çok çok fazla düşünüyorum kafamda dönüyor engel olamıyorum bazen rüyama bile giriyor ondan sonra da kafamda mı kurdum gerçekte mi oldu emin olamıyorum 😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Adatma falan yok problem yok gayet iyiz ben sadece düşük olursa doktora gitmek lazım mı onu öğrenmek istedim her sorun büyütmeye gerek yok
İyide postları sen açıyorsun eski sevgilisiyle konusuyor diye bizi zaten ilgilendirmiyor senin eisnle olan sorunun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar