DÜŞÜK RISKİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan DÜŞÜK RISKİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı DÜŞÜK RISKİ
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim 3 düşük bir kimyasal gebeliğim oldu birkaç gün önce hamile olduğumu öğrendim bel ağrım var yine şiddetli uzanınca geçmeyen doktora gitmeli miyim yoksa acele etmemeli miyim? Çok arada kaldığım bir durum gitsem ayrı bir psikoloji gitmesem çok ayrı bir psikoloji daha önceki son düşüğümde doktor progestan ve kan sulandırıcı vermişti gidip o ilaçları almalı mıyım onu da bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar benim 3 düşük bir kimyasal gebeliğim oldu birkaç gün önce hamile olduğumu öğrendim bel ağrım var yine şiddetli uzanınca geçmeyen doktora gitmeli miyim yoksa acele etmemeli miyim? Çok arada kaldığım bir durum gitsem ayrı bir psikoloji gitmesem çok ayrı bir psikoloji daha önceki son düşüğümde doktor progestan ve kan sulandırıcı vermişti gidip o ilaçları almalı mıyım onu da bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Daha önceki düşüklerdrn dolayı ihmal etme canım bence git doktora

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha önceki düşüklerden dolayı ihmal etme canım. Belki doktorun o ilaçlar hariç başka bir ilaç yazar muhakkak git ihaml etme

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım daha önceden de düşüklerin olduğu için tabi ki doktora gitmelisin inşallah Bunu düşük yapmadan Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar