Düşük sonrasi hamilelik

• Konbuyu başlatan Döne
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Döne tarafından oluşturulan Düşük sonrasi hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük sonrasi hamilelik
Konbuyu başlatan Döne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Döne
D

Döne

Guest
Merhaba ben gecen sene 10. Haftada bebegmi kaybettim.. kalbi durdu karnimda su an 6 haftalik hamileyim cok korkuyorum aranizda ayni durumu benzer durumu yasayip saglikli bebek doguran varmi

Merhaba ben gecen sene 10. Haftada bebegmi kaybettim.. kalbi durdu karnimda su an 6 haftalik hamileyim cok korkuyorum aranizda ayni durumu benzer durumu yasayip saglikli bebek doguran varmi
Ben 11 haftalık düşük yaptım ondan sonra bi dış gebelik geçirdim daha çocuğum olamaz diyordum doktorlarda pek ümitli değillerdi ama Allah verirse veriyor Bi kızım oldu şimdi 3 yaşında ve 33 haftalık hamileyim hamdolsun 🤲🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hayırlı olsun eğer herhangi bi sağlık sorununuz yoksa endişe etmeyin

9 haftalık bebeğim karnımda öldü 1 ay bilemedim karnımda zehirlenmeye başladım sonra kürtaj işte bide hamile hamile kaldım çok korktum ama Allaha şükür sağ salim kucağına aldım şimdi 2. Hamileym 5 haftalık

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Geçen sene bende düşük yaptım,şimdi hamileyim 28 haftalık cnm inşalla herşey senin için iyi devam eder ❤

D

Döne

Guest
Herkese teşekür ederim korkudan doktora gitmek istemiyorum bazende her dkk gidesim geliyor cok korkuyorum...ama cvplariniz sakinlestirdi beni 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar