Düşük tehlikesi mi? Ağrı...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Düşük tehlikesi mi? Ağrı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,843 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük tehlikesi mi? Ağrı...
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv
Merhaba kizlar ben 12 haftalik gebeyim . Bu aralar taşınma telasimiz var. Ben birşey yapmadım ama ister istemezde oturmadin hic. Küçük küçük paketleme vs. Biraz calisinca boyle karnim agrimaya basladi. Bir haftadır biraz fazla yurusem karnim agriyor. Gecen 10 dk mesafeyi yuruyemedim agridan esimi cagirdim.

Dün bir arkadasa anlatinca agrilar normla degil normal gebelikte agri olmaz sende düşük tehlikesi var dedi. Ayy kafama cok takildi. Dinlendigimde birşey yok. Ama gezsem biraz is yapsam agriyor dinleniyorum geciyor. Ama bende idrarda proteinde cikti. Bu agri yapiyordur diye düşünüyordum.

Ama oyle diyince ne bilim size sormak istedim. Yani normalde kimsede agri olmuyor mu kızlar. Sadece düşük tehlikesinde mi agri oluyor😔😔
Valla canım bende hemen hemen o haftalarda taşınma işlerim vardı paketleme yaptım ufat tefek şeyleri ben topladım hiç kötü düşünme ben sürekli dua ettim Allahım sen bebeğimi koru ona bişey olmasın diye içini ferah tut Allahın izniyle bebeğe bişey olmaz

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 12 haftalik gebeyim . Bu aralar taşınma telasimiz var. Ben birşey yapmadım ama ister istemezde oturmadin hic. Küçük küçük paketleme vs. Biraz calisinca boyle karnim agrimaya basladi. Bir haftadır biraz fazla yurusem karnim agriyor. Gecen 10 dk mesafeyi yuruyemedim agridan esimi cagirdim.

Dün bir arkadasa anlatinca agrilar normla degil normal gebelikte agri olmaz sende düşük tehlikesi var dedi. Ayy kafama cok takildi. Dinlendigimde birşey yok. Ama gezsem biraz is yapsam agriyor dinleniyorum geciyor. Ama bende idrarda proteinde cikti. Bu agri yapiyordur diye düşünüyordum.

Ama oyle diyince ne bilim size sormak istedim. Yani normalde kimsede agri olmuyor mu kızlar. Sadece düşük tehlikesinde mi agri oluyor😔😔
Bende 9 haftalık hamileyim ev taşıdım. Aynı ağrılar bende de oldu şu anda 10 haftalık olduk hala agrilarim devam ediyor. Özellikle yürüyünce çok belim ağrıyor. Doktor kanama olmadığı sürece normal bol bol dinlen dedi endişelenme o yüzden

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canım sen herkesin dedigine aldırış etme her kafadan bir ses çıkar çok bilmislik yaparlar bazen ben 28 haftalik gebeyim doktorum bişey yok dediği halde 10 dakkalik mesafe yolu yuruyemem agridan başından beri çok sancılı geçen bir gebelik surecim var en iyisini doktorun bilir

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen herkesin dedigine aldırış etme her kafadan bir ses çıkar çok bilmislik yaparlar bazen ben 28 haftalik gebeyim doktorum bişey yok dediği halde 10 dakkalik mesafe yolu yuruyemem agridan başından beri çok sancılı geçen bir gebelik surecim var en iyisini doktorun bilir
Ayy canim sanada kolay gelsin. Vr cvp icin cok tsk ler. Evet herkes kendi gebeligini baz aliyor. Ama doktorum birsey yok dedi ve bende artik kendimi çözdüm. Belli bir dk dan sonra nezaman agri baslayacagini vs. Demekki benim gebeligimin nornali buymus. 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 9 haftalık hamileyim ev taşıdım. Aynı ağrılar bende de oldu şu anda 10 haftalık olduk hala agrilarim devam ediyor. Özellikle yürüyünce çok belim ağrıyor. Doktor kanama olmadığı sürece normal bol bol dinlen dedi endişelenme o yüzden
Cvp icin tsk ederim cnm. Evet dinlenmek cok iyi geliyor ve magnezyum onerdi bana.

Tüm sayfalar yüklendi.