Düşük tehlikesi mi? Ağrı...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Düşük tehlikesi mi? Ağrı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük tehlikesi mi? Ağrı...
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
O agri her hamileligin baslangiicnda oluyor canm endişe etme ama daha yeni olduğu içinde dikkat etmwnde fayda war bnce
Ya cok tsk ederim beni dün baya korkuttu arkadas. Onun iki düşüğü olmus. Sonrakiler agrisiz olmus. Normal gebelikte agrimaz bu düşük belirtisi diyince kötü olmustum. Sagolun valla icime su serpildi yorumlarla🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hım tabi elinden geldiğince yorma kendini ama 3 aylıktan sonra rahim yukarı çıkıyor karna doğru o yüzden karın ağrısı kasılma normal bide kasık ve bel de ağrıyı biliyor ama akıntı da olur korkma ama kan gibi değil pembemsi yada sarımtırak ama kırmızı değil kesinlikle korkma yani dinlenince geçer
Çok sagol canim bilgilerin için. Bundan sonra bolbol dinlenirim. Msj larinizla En azindan agrilar normalmis onu ogrendim ya çok şükür 🤭😂

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Ayy geçmiş olsun canim. İnsan bazen ister istemez yoruyor kendini. Nirmalde 2.5 hafta sonra randrvum. Ama ben ptesi sali gidip rn azindan bir sorayim icim rahatlasin. Cunku 8 haftalik felandim yuruyuste yapmami istemiyordu daha erken diyordu. Cok zor onay verdi. Simdi yuruyus yapmiyorum ama bir bakiyorum 6000 adim atmisim😱
Zaten hamilelik =ağrı 😂Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 12 haftalik gebeyim . Bu aralar taşınma telasimiz var. Ben birşey yapmadım ama ister istemezde oturmadin hic. Küçük küçük paketleme vs. Biraz calisinca boyle karnim agrimaya basladi. Bir haftadır biraz fazla yurusem karnim agriyor. Gecen 10 dk mesafeyi yuruyemedim agridan esimi cagirdim.

Dün bir arkadasa anlatinca agrilar normla degil normal gebelikte agri olmaz sende düşük tehlikesi var dedi. Ayy kafama cok takildi. Dinlendigimde birşey yok. Ama gezsem biraz is yapsam agriyor dinleniyorum geciyor. Ama bende idrarda proteinde cikti. Bu agri yapiyordur diye düşünüyordum.

Ama oyle diyince ne bilim size sormak istedim. Yani normalde kimsede agri olmuyor mu kızlar. Sadece düşük tehlikesinde mi agri oluyor😔😔
Bende de agırlar oluyor du bıde ben hiç is yapmazdım ewde yemek super ge falan bende yan agırlarım bel kasık falan ara ara gelip gidiyor du doktora sordum gayet normal korkma dedı ben 3 dusuk yasadım korktum ama sordum sıkıntı yok dedi her hafta ebeyle konusyorum sorarım kotu sekılde agırı kanama yoksa sıkıntı yok diyor ve canım kimseyi takma ve sakın kotu kotu dusunme benım dusuk lerımin sebebini doktorlar bulamadım ama kaynanam hep bacagim acık hızlı yurutus yok efendim arabayla gezmem falan bi s ur seyle benı suladılar burdada hep dedı takmadım oyuzden o bu ne demis takma Rabbım sana vermişse ıki tasın arasında olur be bacım ❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Zaten hamilelik =ağrı 😂Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Ya oyleymis. İlk olunca insan hapsurda korkuyor🤭🤭

Bende de agırlar oluyor du bıde ben hiç is yapmazdım ewde yemek super ge falan bende yan agırlarım bel kasık falan ara ara gelip gidiyor du doktora sordum gayet normal korkma dedı ben 3 dusuk yasadım korktum ama sordum sıkıntı yok dedi her hafta ebeyle konusyorum sorarım kotu sekılde agırı kanama yoksa sıkıntı yok diyor ve canım kimseyi takma ve sakın kotu kotu dusunme benım dusuk lerımin sebebini doktorlar bulamadım ama kaynanam hep bacagim acık hızlı yurutus yok efendim arabayla gezmem falan bi s ur seyle benı suladılar burdada hep dedı takmadım oyuzden o bu ne demis takma Rabbım sana vermişse ıki tasın arasında olur be bacım ❤️
Ahh canim benim gecmis olsun ve ins artik saglicakla gelsin bebisler 😍😍😍 evet bende cok hizli yuruyorum esim ve annem uyariyor🤭 ama cidden merdiven cikinca soluk soluga kaliyorum hizli yurudugumun farkinda degilim. Bende 5. Haftalarimdaki agrimi prof a sormustum cok normal bunlar demisti. Aynen canim ins Rabbim nasip etti ve ins saglicakla kucagimiza almayida nasip etsin 😍😍😍

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Ya oyleymis. İlk olunca insan hapsurda korkuyor🤭🤭

Ahh canim benim gecmis olsun ve ins artik saglicakla gelsin bebisler 😍😍😍 evet bende cok hizli yuruyorum esim ve annem uyariyor🤭 ama cidden merdiven cikinca soluk soluga kaliyorum hizli yurudugumun farkinda degilim. Bende 5. Haftalarimdaki agrimi prof a sormustum cok normal bunlar demisti. Aynen canim ins Rabbim nasip etti ve ins saglicakla kucagimiza almayida nasip etsin 😍😍😍
Amin canım kımseye Rabbım kotu bısey yasatmasın ❤️❤️❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bugun doktora gittim elh sikinti yokmus😍 magnezyum onerdi. Elh ya icim rahatladi🐣🐥🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 12 haftalik gebeyim . Bu aralar taşınma telasimiz var. Ben birşey yapmadım ama ister istemezde oturmadin hic. Küçük küçük paketleme vs. Biraz calisinca boyle karnim agrimaya basladi. Bir haftadır biraz fazla yurusem karnim agriyor. Gecen 10 dk mesafeyi yuruyemedim agridan esimi cagirdim.

Dün bir arkadasa anlatinca agrilar normla degil normal gebelikte agri olmaz sende düşük tehlikesi var dedi. Ayy kafama cok takildi. Dinlendigimde birşey yok. Ama gezsem biraz is yapsam agriyor dinleniyorum geciyor. Ama bende idrarda proteinde cikti. Bu agri yapiyordur diye düşünüyordum.

Ama oyle diyince ne bilim size sormak istedim. Yani normalde kimsede agri olmuyor mu kızlar. Sadece düşük tehlikesinde mi agri oluyor😔😔
Canım bebek büyüyor rahim genişliyor o ağrılar normal bide biraz yorulunca artıyor da. Dikkat et yine fazla yorma kendini. Ağrı tek başına düşük riski olarak görünmez canım kanama, lekelenme vs olmadığı sürece korkma. Bi sorun olmaz inşallah

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek büyüyor rahim genişliyor o ağrılar normal bide biraz yorulunca artıyor da. Dikkat et yine fazla yorma kendini. Ağrı tek başına düşük riski olarak görünmez canım kanama, lekelenme vs olmadığı sürece korkma. Bi sorun olmaz inşallah
Bir saglikci arkadasla konustum oda ayni seyi dedi canim. Bebis buyuyor ondan o agrilar diye🤭🤭🤭 ayy ilk olunca valla insan havadan nem kapiyormus 🤭 bu hafta ev tasidik . Ben bir is yaomadim ama o beni ister istemez gerdi yordu sanirim

Gozun aydın canım kotu dusunme hiç bi zaman canım
Cok tsk ederim canim benim. İns hepimiz icin hep guzel haberler gelir🤗🤗🐥🐣

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bir saglikci arkadasla konustum oda ayni seyi dedi canim. Bebis buyuyor ondan o agrilar diye🤭🤭🤭 ayy ilk olunca valla insan havadan nem kapiyormus 🤭 bu hafta ev tasidik . Ben bir is yaomadim ama o beni ister istemez gerdi yordu sanirim

Cok tsk ederim canim benim. İns hepimiz icin hep guzel haberler gelir🤗🤗🐥🐣
İnsan bilmeyince daha bi tedirgin oluyor sürekli haliyle canım ☺️ bide çevredeki bişey bilmediği halde herşeye bi yorumu olan insanlar sağolsunlar güzel psikoloji bozuyorlar 😂 takılma hiç onlara. Ben bunda başta bilmiyordum. Ev taşıdık, bi dünya ağır şey kaldırdım, sil süpür yerleştir herşeyi ben yaptım, halı bile yıkadım. Sonrasında 1 hafta 10 gün bel ağrısından ölüyordum bide kanama oldu 3 4 gün adet oldum sandım bebekte beklemediğim için. Sonra öğrendim hamile olduğumu. Hep diyorum canım nasibi varsa onlar bi şekilde doğuyor. O minicik canlarıyla sıkı sıkı tutunuyorlar yaşama 🥰 Hiç canını sıkma, kötü şeyler de düşünme. İnsanların dediği boş boş şeyleri de kafana takma ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar