Sorum var e devletten dogalgaz yardimi.bilgisi olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan e devletten dogalgaz yardimi.bilgisi olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,815 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı e devletten dogalgaz yardimi.bilgisi olan varmi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Benim her odam yanıyor canım yanmayan yer yok
canm benimde butun heryer yaniyo 1 odam 1 salonum var 1de mutfagim başkada bişeyim yok 😉😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abooo benimki 1500 gelir herhalde 😳
kiz bide ben sürekli yakmadim hava soguyunca yaktim isininca kapattim toplasan 1 hafta bile yakmadim 670 tl gelmiş ya surekli yaksam varya üfff

Abooo benimki 1500 gelir herhalde 😳
kiz bide ben sürekli yakmadim hava soguyunca yaktim isininca kapattim toplasan 1 hafta bile yakmadim 670 tl gelmiş ya surekli yaksam varya üfff

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
canm benimde butun heryer yaniyo 1 odam 1 salonum var 1de mutfagim başkada bişeyim yok 😉😊

Açıp kapatınca daha çok gelir canım hava sıcak olunca en kısığa ver

Tüm sayfalar yüklendi.