Sorum var E nabız sonuçlarını anlayan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MUHMER❤️ tarafından oluşturulan E nabız sonuçlarını anlayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 494 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı E nabız sonuçlarını anlayan var mı
Konbuyu başlatan MUHMER❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hamile misin canım böbrek değerlerinden biri düşük çıkmış kanda ise pıhtılaşmayı sağlayan bir madde düşük çıkmış
Evet 29 haftalık hamileyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile misin canım böbrek değerlerinden biri düşük çıkmış kanda ise pıhtılaşmayı sağlayan bir madde düşük çıkmış
Dün görmüş olsaydım bugün doktoruma giderdim geçen sene 39 haftalık ölü doğum yaptım halende korkularım var şimdi sonuçlar daha da korkuttu

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
K
Evet 29 haftalık hamileyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün görmüş olsaydım bugün doktoruma giderdim geçen sene 39 haftalık ölü doğum yaptım halende korkularım var şimdi sonuçlar daha da korkuttu
Basın sağolsun canım. Korkulacak bir durum yok büyük ihtimalle kan sulandırıcı iğne verir doktor ya da farklı bir ilaç yazar. Bol su içmelisin arada limonlu su iç doktora gidene kadar. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.