Sorum var Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle bir insan tedavi olmayı doğru bulmuyor . Tedavinin insanları hasta edeceğini düşünüyor. O yüzden yapmaz yani ben anladım tabi ki seni
Tedavi olmayı doğru bulmuyor ise sonuçlarına katlanacak o zaman arkadaşlara katılıyorum tedavş olması lazım şayet olmuyor ise kuzenin hiç o pisliğin ceremesini çekmesin boşasın gitsin çocuk var diye boşanmamak o çocuğada eziyet sevgisiz bir ailede büyümektense anne baba ayrı büyümesini tercih ederim

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Tedavi olmayı doğru bulmuyor ise sonuçlarına katlanacak o zaman arkadaşlara katılıyorum tedavş olması lazım şayet olmuyor ise kuzenin hiç o pisliğin ceremesini çekmesin boşasın gitsin çocuk var diye boşanmamak o çocuğada eziyet sevgisiz bir ailede büyümektense anne baba ayrı büyümesini tercih ederim
Aynen konuştuk bosanacagini söylemiş eşine zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar