Sorum var Ek gida gecis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Ek gida gecis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gida gecis
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 5 ayımızı dolduk 1 aydır yedigimize ictigimize saldırıyor zor tutuyoruz çok hevesli tadım yaptırmaya başlıycam artık ek gıda sürecine nelerle başladiniz neler verdiniz bebişlerinize fikir olsun banada

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 5 ayımızı dolduk 1 aydır yedigimize ictigimize saldırıyor zor tutuyoruz çok hevesli tadım yaptırmaya başlıycam artık ek gıda sürecine nelerle başladiniz neler verdiniz bebişlerinize fikir olsun banada
İlk yoğurtla başla canım sindirimi kolay sonra mevsim sebzelerin hasla zeytinyağı da koy içine püre yap yavaş yavaş ver alerji riskini gözlemle

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
İlk yoğurtla başla canım sindirimi kolay sonra mevsim sebzelerin hasla zeytinyağı da koy içine püre yap yavaş yavaş ver alerji riskini gözlemle
Yoğurdu normal inek sütünden mi mayalayım cnm kendimize yaptığımı gibi bebek için ayrı bir yöntemi varmi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yoğurdu normal inek sütünden mi mayalayım cnm kendimize yaptığımı gibi bebek için ayrı bir yöntemi varmi
Yok canım normal kendimize yaptığımız gibi inek sütünden iyice kaynat. İlk basladiginda 1 çay kaşığı ver bak bakalım alerji filan olmuyorsa diğer günler artırarak verirsin

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Sorma bende kızımdan dolayi ders çıkarmışim
Ahh biz anneler ilkler tecrubesizligimize acemiligimize denk geldiler cnm inş ikinciler de telafi ederiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım normal kendimize yaptığımız gibi inek sütünden iyice kaynat. İlk basladiginda 1 çay kaşığı ver bak bakalım alerji filan olmuyorsa diğer günler artırarak verirsin
Tamam canım teşekkür ediyorum yorum icin 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.