Sorum var Ek gida gecis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Ek gida gecis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gida gecis
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim oğlumda öyle 4.5 aylık nerdeyse ben arada çorba vs veriyorum 1 2 kaşık durmuyor iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum ama saldırıyor sofraya ben kaşığı götürürken kendi ağzını açıyor ondan dayanamıyorum 🤭🤭..
Aynı benimkide öyle canım tattiriyorum bende minik minik ama tatmak istemiyor yemek istiyor ağzı değince ortalığı yıkıyor daha fazlasını istiyor verincede bazen kusuyor verdiğim için mi kustu acaba diye üzülüyorum bu sefer de 😱😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynı benimkide öyle canım tattiriyorum bende minik minik ama tatmak istemiyor yemek istiyor ağzı değince ortalığı yıkıyor daha fazlasını istiyor verincede bazen kusuyor verdiğim için mi kustu acaba diye üzülüyorum bu sefer de 😱😅
Ahaha midesine yeni şeyler gittiği için olur canım bizde mesela her gün aynı şeyi yiyip aniden başka bir şey tatsaj midemiz bulanır senlik bir durum değil merak etme

Tüm sayfalar yüklendi.