Ek gıda 😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Ek gıda 😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,089 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda 😓
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler benim kızım 6 aylık ek gıdaya başladım ama ne veriyorsam midesini bulandırıyor ve kusuyor ne yapmam lazım yardıma ihtiyacım var aç olduğu halde birşey yemek istemiyor 😓
Yerken mi kusuyor yedikten sonra mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meyve bebe büskivi olunca benimki yiyo ama çorba olunca yok bende burda kalayım cnm napıcaz bilmiyorum
Doktorlar genellikle ek gıda da belirli bit süre tatlı şeyler meyve vs gibi ürünlerle başlamayın diyor kuzum çünkü bebekler şekere düşkün oluyorlar. Şeker ağzına tatlı gelince o hariç diğer ürünleri yemek istemiyorlar bir süre meyve ve cici bebe vermeyi kes derim yada meyveyi aşırı fazla verme

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
benimkide yemiyodu sabah kahvaltisini bir yumurta sarisı biraz peynir 4 5 tane bebe buskivisi biraz ekmek ici veriyorum bebe buskivisi koymadigim zaman yemiyo benimkide
arada evde kendim meyve puresi yapiyorum onu cok seviyo severek te yiyo sende yap meyve puresi hem sağlikli hemde tadi guzel oldugu için yiyebilir
yada sebze yemegi yapabilirsin icine ya kemik suyu yada tavuk koy hem lezzet veriyo hemde vitamin veriyo benim benegim sade yaptigim zaman yemez ama et suyuyla yada tavik etiyle yaptıgim severek yiyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yerken mi kusuyor yedikten sonra mı

Doktorlar genellikle ek gıda da belirli bit süre tatlı şeyler meyve vs gibi ürünlerle başlamayın diyor kuzum çünkü bebekler şekere düşkün oluyorlar. Şeker ağzına tatlı gelince o hariç diğer ürünleri yemek istemiyorlar bir süre meyve ve cici bebe vermeyi kes derim yada meyveyi aşırı fazla verme
Yedikten sonra kusuyor cnm

Çok üzülüyorum bu durum 😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yedikten sonra kusuyor cnm

Çok üzülüyorum bu durum 😔
Yedikten sonra ise ya alerjisi vardır yada midesi tıka basa dolu olduğu için hazmedemez geri çıkarır azar azar çok doyurma 1 tabk veriyorsan yarım tabak ver birde öyle deme ve 3 gün kuralınu uygulayarak öğün ver derim canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ya alerjiden kaynaklı yada karnı tok olduğu için kusar. Çok az öncelikle tattır aradan zaman geçsin baktın kusmuyor yedir

Yedikten sonra kusuyorsa alerjisi olabilir canım verdiklerin ne mesela
Cici bebe yoğurt yumurta kaynattim çorba türleri hiç birini içinden gelerek severek yemdi hepsinde migdesinu bulandırıyor

Kuzum ya alerjiden kaynaklı yada karnı tok olduğu için kusar. Çok az öncelikle tattır aradan zaman geçsin baktın kusmuyor yedir
Öyle yapıyorum yine migdesini bulandırıyor bende biraz yedirim bari karnı doysun diyorum daha çok kusturuyorum çocuğumu🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar