Ek gıda🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşe tarafından oluşturulan Ek gıda🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,467 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda🙄
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Takma kuzum onları bende sağlık ocağında bir hemşire verme demişti benim hemşiremde takma ver demişti
Bende öyle yapicam canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mevsim sebzeleri kabak patates havuç kereviz bunları ilk önce tek tek haşlayıp püre halinde verebilirsin canım
Hamilelikten beri kabusum kabak görünce bile midem altüst oluyor😥 kızım için mecbur yapicam artık 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Defnem bugün 5aylik (21+6) oldu sağlık ocağındaki ebeye yavaş yavaş biseyler tatmaya başlasak meyve suzgeciyle biseyler versem olur mu dedim(tadimlarda başladım içim rahat etsin diye sorayım dedim😂) 6ay bitip 7.aya girene kadar sadece anne sütü dedi tersledi sizler neler veriyorsunuz fikir olsun banada bir sürü tarifler kaydettim ama 6.aydan aydan sonra verilecek yemekler tatlılar vs seyler şimdiden herkese teşekkürler 🥰😊
Bence var kuzum bir zararı yok bende 5 aylık iken meyve süzgeci almistim kızıma iyi oluyor du

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün çeyrek armut yedi çok beğendi biraz da yoğurt verdim hep tatlıya alismasin diye
Sen bilirsin yinede kuzum ama keşke ilk meyve ile başlamasqydın meyve ile başlayınca sebzeyi Zoe alıyor diyor doktorlar bwn o yüzden çorba ve sebze ile başlamıştım 😂😂

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Sen bilirsin yinede kuzum ama keşke ilk meyve ile başlamasqydın meyve ile başlayınca sebzeyi Zoe alıyor diyor doktorlar bwn o yüzden çorba ve sebze ile başlamıştım 😂😂
İlk yoğurt verdim canm üç gün yoğurt denedim korkudan kaşık ucuyla verdim hep bugünde nasipse çorba yapicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yaptın kuzum afiyet olsun 🥰
Teşekkür ederim canım 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar