Sorum var Ek Mama tavsiye

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Ek Mama tavsiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek Mama tavsiye
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 ayda yoğurtla başladım bir iki hafta sabha kahvaltıda yoğurt verdim daha sonra sebze püresi patetes kabak havuç ilk başta teker teker yapıp verdim sonra karıştırdım verdim.meyve purelerine 6 aydan sonra başladım.6 aydan sonra taze fasulye lor labne kemik suyu peynir altı suyu ilave ettim şuan 7 aydayiz
Bi kaşık kadar az mı veriyorsunuz miktar olarak ne kdr veriyordunuz

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Bi kaşık kadar az mı veriyorsunuz miktar olarak ne kdr veriyordunuz
Basta bir yemek kaşığı bı mac gün sonra 2 bazen o istiyordu 3 yapıyordum ama ev yoğurdu evde labnesinj lorunu yapıyorum altındaki suyu da buz torbalarına koyup buzluğa atıyorum her yemeğine 2 küt koyuyorum.yogurdun hiç bir zararı yok çocuk istiyorsa 3 kaşık da verebilirsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler bebegim 4 aylık oldu 4.aydan itibaren kullanılabilen mama ve kavanoz mamalarını denemek istiyorum kullandınız mı hiç yada ek olrk ne verdiniz?
Ben tatmalık yoğurt çorba verirdim çocuklarıma 5 ayın ortalarında daha çok vermeye başladım ama hazır hiç alıp vermedim kendim yapıyordum daha sağlıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar