Sorum var El uyuşması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan El uyuşması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı El uyuşması
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Selam hamişler, ellerim iki gündür çok uyuşuyor sanki tutma refleksimi kaybediyorum gibi hissediyorum. Acayip karıncalanma var. Yaşayan oldumu ve nasıl geçer neyden dolayı böyle oluyor anlamadım. 18 Haftalığız

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam hamişler, ellerim iki gündür çok uyuşuyor sanki tutma refleksimi kaybediyorum gibi hissediyorum. Acayip karıncalanma var. Yaşayan oldumu ve nasıl geçer neyden dolayı böyle oluyor anlamadım. 18 Haftalığız
Valla ben gebe değilim yani öyle umuyorum ama son 1 haftdır bende de ayhı his var hem ellerimde hem ayaklarımda 🤦🏻‍♀️. Resmen sabah uyanınca ayaklarımın üstüne basmak istemiyorum öyle bir karıncalanma ve bıcak batae gibi hisler oluyor aynısı elim içinde geçerli 🤦🏻‍♀️hala neden olduğunu ve nasıl geçeceğini çözemedim

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kansizliktan ve demir eksikliğinden kaynaklı vitamin kullan b12 eksikliği car bolcada su ic kendine dikkat et iyi geceler ❤️😃

Tüm sayfalar yüklendi.