Sorum var Elhamdülillah doğurdum 🤲🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️ tarafından oluşturulan Elhamdülillah doğurdum 🤲🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elhamdülillah doğurdum 🤲🤲
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Rabbime binlerce kez şükürler olsun, doğurdum, ❤️😍Adem im geldi..😍❤️dün gece sancılarım başladı bugün sabah ezaniyla geldim hastaneye, 07:16 da doğurdum, rabbimin izniyle yarın da taburcu oluruz inşallah.darısı tüm gebelerin başına inşallah,rabbim herkesi sağ salim kurtarıp yavrularına kavuştursun inşallah 🤲🙏
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah ❤

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Rabbime binlerce kez şükürler olsun, doğurdum, ❤️😍Adem im geldi..😍❤️dün gece sancılarım başladı bugün sabah ezaniyla geldim hastaneye, 07:16 da doğurdum, rabbimin izniyle yarın da taburcu oluruz inşallah.darısı tüm gebelerin başına inşallah,rabbim herkesi sağ salim kurtarıp yavrularına kavuştursun inşallah 🤲🙏
Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün🤲🤗

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım gözün aydın Allah bağışlasın 🌺

Amin canım gözün aydın Allah bağışlasın 🌺
Sağol Gül'üm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün🤲🤗
Amin Allah razı olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah ❤
Amin canım inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar