Elif ben slm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kızımın annesiyim tarafından oluşturulan Elif ben slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,095 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elif ben slm
Konbuyu başlatan kızımın annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar noluyor valla tlf elime alamiyorum herseyi kaçırdım az önce okudum uygulamada gene neler oluyor ben burda yaprak sarması yaparken siz nelerle uğraşıyorsunuz🤭🤣🤣 kusuru bakmayın günüm var hazırlık yapıyorum arada bakıyorum tlf neler oluyor özet geçin okurum ben hepinizi öptüm byyy
Hshahsha öncelikle kolau gelsin bende yiyebilir miyim acaba 😂😂. Sonradan anlatayım şöyle özet geceyim bugun biri saçma bir post açtı kuzeni hakkında. Aradan bşrax zaman geçtş burda bir arkadaş sordu işte aynı gmailden 2 hesap açsa anlaröısınız vs diye bizde evet dedil ıp adresinden anlaşışoypr sonra gamze ıp adresine bakmış arkadaşın o kuzeni hakkında hesao açan kızla aynı gmail üstünden yazılmış ama hesao farklı sonra sorduk tabi arkadaşa hala dönüş yapmadı 😂😂

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hshahsha öncelikle kolau gelsin bende yiyebilir miyim acaba 😂😂. Sonradan anlatayım şöyle özet geceyim bugun biri saçma bir post açtı kuzeni hakkında. Aradan bşrax zaman geçtş burda bir arkadaş sordu işte aynı gmailden 2 hesap açsa anlaröısınız vs diye bizde evet dedil ıp adresinden anlaşışoypr sonra gamze ıp adresine bakmış arkadaşın o kuzeni hakkında hesao açan kızla aynı gmail üstünden yazılmış ama hesao farklı sonra sorduk tabi arkadaşa hala dönüş yapmadı 😂😂
Anladım canım saol bende eski hesabımı istiyorum ama giremiyom bir türlu olmuyor şifre kabul etmiyor

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
O bana yazdı şöyle yap böyle yap yaptım yok olmuyor ona geçip bunu silecektim gecemedim bari onu silin de iki hesap olmasın aysenurcum
Sifrenizi degistirip özelden yeni sifreyi paylaştım. Kullanici adınızile giris yaptiktan sonra sifrenizi degistirmeniz önerilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O bana yazdı şöyle yap böyle yap yaptım yok olmuyor ona geçip bunu silecektim gecemedim bari onu silin de iki hesap olmasın aysenurcum
Kuzum ben sana eski hesabın kullanıcı adını hemen atayım onu kopysla verşlen şifre şle giriş yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Azranurun annesi

Kullanıcı adını yaz gşrşl yerine sosyal annenşn verdiği şifreyi gir o zaman hesabına girebilirsin

Kullanıcı adını yaz gşrşl yerine sosyal annenşn verdiği şifreyi gir o zaman hesabına girebilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar noluyor valla tlf elime alamiyorum herseyi kaçırdım az önce okudum uygulamada gene neler oluyor ben burda yaprak sarması yaparken siz nelerle uğraşıyorsunuz🤭🤣🤣 kusuru bakmayın günüm var hazırlık yapıyorum arada bakıyorum tlf neler oluyor özet geçin okurum ben hepinizi öptüm byyy
Neler olmuyor ki valla canım ya 😂yaprak sarması mı bayılırım yarın bende yapayım. Kolay gelsin

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ben buraya bayılıyorum heycan aksiyon heycan eksik olmuyor burdaki heycan filmlerde dizilerde yok🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar