Sorum var Elif nerdesin kac gundur seni merak ediyoruz cumartesiden beri yoksun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Elif nerdesin kac gundur seni merak ediyoruz cumartesiden beri yoksun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elif nerdesin kac gundur seni merak ediyoruz cumartesiden beri yoksun
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İnşallah kuzum Allah razı olsun ❤️
Senin nasıl gidiyor gebelik
Ben dünden beri tekme attığını hissediyorum eşime dedim saçmalama diyor 🤣🤣🤣10 gram nasıl tekme atar diyor ama valla uzandigimda hele bugün acıktım diyemi ne resmen tekme atıyor erkenmi sence gamzem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben dünden beri tekme attığını hissediyorum eşime dedim saçmalama diyor 🤣🤣🤣10 gram nasıl tekme atar diyor ama valla uzandigimda hele bugün acıktım diyemi ne resmen tekme atıyor erkenmi sence gamzem
Bence de daha çok erken canım yani eşin doğru söylüyor senin hissettiğin bağırsak hareketlerindir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında herkes sorusuna soracak isteyen yazar istemeyen yazmaz kimsenin kimsenin üzerine gitmeye asla hakkı yok boş yere laf yapmaya da gerek yok herkes herkesi sevmek zorunda da değil yani kocaman insanlarız bilmiyorum vAlla
Hala ne olduğunu anlamayan ben😁

Ama hesabı kapatılmamış ki kuzum
Aynen

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bence de daha çok erken canım yani eşin doğru söylüyor senin hissettiğin bağırsak hareketlerindir

Hala ne olduğunu anlamayan ben😁

Aynen
Bilmiyorum ya olabilir içimde resmen kipirdiyor 🤣☺️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Elif ben Sümeyra Hülya kendi aramızda konuşuyorduk sonra elif burda sevmediğim biri var sizde biliyorsunuz dedi ben ve Sümeyra sorduk kim diye elifde isim verdi sonra isim vermeden konusuyom yine kavga olmasın diye o dediği kişi gördü yazılanları okudu sonra konuya dahil oldu ortalık. Karıştı arkamdan konuşmayın fln dedi iş uzadı baya sonra bı duydumki elif uzaklaştırılması almış ama cezası bitmiş ama yinede cumartesiden beri yok

Aslında herkes sorusuna soracak isteyen yazar istemeyen yazmaz kimsenin kimsenin üzerine gitmeye asla hakkı yok boş yere laf yapmaya da gerek yok herkes herkesi sevmek zorunda da değil yani kocaman insanlarız bilmiyorum vAlla
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil bu burası içinde geçerli gerçek hayat içinde geçerli çok haklısın ama saygı duymak zorundayız birbirimize canlar burda kaç kişi bir araya geliyor birbirini tanımayan yabancı insanlarız tabiki fikirlerimiz birbirine uymicak ayrı düşüncelerde olucaz ama herkez herkeze saygı duysun kim kimi sevmiyorsa konuşmasın veya engellesin

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil bu burası içinde geçerli gerçek hayat içinde geçerli çok haklısın ama saygı duymak zorundayız birbirimize canlar burda kaç kişi bir araya geliyor birbirini tanımayan yabancı insanlarız tabiki fikirlerimiz birbirine uymicak ayrı düşüncelerde olucaz ama herkez herkeze saygı duysun kim kimi sevmiyorsa konuşmasın veya engellesin

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar