Elti kayanana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Elti kayanana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,943 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Elti kayanana sorunu
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım kaynanam 40 ıma kadar yanımda kalmak istedi. Saçma sapan batıl inançları var her neyse ben hamileyken kapımı bile çalmıyorlardı. Arayıp sormuyorlardı, ve ben 4 aylık hamileyken eltim beni çok ağlattı şaçma sapan konuşup bende rabbime havale ettim ve konuşmadım ben 1 yıldır evliyim. Eltim 3 yıldır evli ve çocuk yapmıyorlar. Ben istemediğim halde rabbim bana evlat nasip etti çok şükür. Son haftalarıma geldim doğuma gidicem sancım var kimsem yok eşimden başka yanımda annem arayıp soruyordu 🥺 gebeliğimi hep tek geçirdim saframdan ameliyat olmam lazım gebelikte riskliydi 15 gün yatış yaptılar eşimden başka kimsem yanımda yoktu 🥺 gebeliğim boyunca hastanelerde yatıp kalktım ve benim kaynanam son haftamda bana gelmiyor koşa koşa diyer gelinin yanına gidiyor sürekli arıyor onu soruyor ve oda hamile oldu sonradan 2 3 aylık hamileydi iste ben doğum yaptığımda bana gelmeyen görümcem bana uğradı kayananamla koşa koşa diğer gelinin yanına gittiler eltimin yani eşimde evdeydi sinirlendi benim eşim hamile koşa koşa benim eşimin yanına gelmediniz diye falan diye çok zoruma gitti ama ben kimseyle muhattap olmadım Doğum yaptım. Kayanam 20 kaldı kalmadı eşim evden kovdu annesini ve hakketti ben aman benim eşim ailesiyle kötü olmasın ama benim eşim kardeşleri benim yüzümden kötü olmasın aman söyle olmasın aman böyle olmasın bende artık yeter dedim kiminle kötü oluyorsan ol beni ilgilendirmiyor senin ailen eşim zaten bu konu hakkında bana destek veriyor ve benim eltim hamileliğim boyunca o kadar hasta oldum ettim bi arayıp geçmiş olsun bile demedi. benim eşim 4 kardeşler en büyükleri de benim eşim ben en küçük gelinim yani eltim benden bi kaç yaş büyük ve benimle kavga ettiğin de sen cahilsin, cahil cahil hareketlerin var diye söylendi ve doğuma geldi neden kendi de doğum yapacağı için. benim yaşadığım acıları yaşasın ben rabbime havale ettim hepsini sonra ben eltimle barıştım . Benim kızımın kullanmadığı sıfır prima paket bezi vardı istersen alma bende var vereyim sana dedim Buda eşiyle konuşuyor akşam, gerek yok biz zaten toptan alıcaz diyor eltimde biz ihtiyaç sahibi değiliz sen götür ihtiyac sahibi olan birisine ver diyor bezleri bende dedim ki senin işin görünsün diye sana vermek istedim yoksa bezleri ben letgo koyup satarım da yani dedim durumu olmayana verirsin dedi bende dedim ki; ben kendimi düşünüyorum durumu olmayan kişiler beni ilgendirmiyor dedim sinirlenip delirdim iyilik yap denize at diyorlar o hesap sonra bi bakıyorum kayananam buna hediye alıyor. İki patikte olsa ben doğum yaptım benim kızıma getiripte vermedi çok zoruma gitti bende eşimle tartıştım ailen beni aramasın doğum yapalı 2 ay oldu bu çocuğun artık yüzünü ne amca ne halası nede sen sende onlardan olırsan kimse göremeyecek dedim benim çocuğum piç mi dedim. Ben ona torun sana evlat verdim dedim ben kendime bişey istemiyorum dedim ya torunu mu onun dedim çocuk mu esirgiyorum ben dedim. Eşim baya ağladı bana bunları hakketmedim hallettiğimi de düşünmüyorum eşimin ailesini iki elim yakasında olsun hem bu dünya da hem diğer dünya da yazıklar olsun onlara ki ben bunların hiç birini aileme anlatamıyorum aileme anlatsam varya gelir vururlar bunları kimse kötü olsun istemiyorum ben iyi düşünüyorum da yesinler birbirlerini eşimle de yazın bu evden de rabbim nasip ederse çıkıcaz kaynanama yakın zaten gelmiyor etmiyor benden uzak Allah’a yakın bi yararları olmuyor zararlı da olmasın eşimi de tehtit ettim sana da çocuk göstermem diye kabul etti. Çok bunaldım artık isyan bayrağı çektim 😒
Ya gülüm hiç mi bişi altun neyin para frlan takmadı kaynanan kaynın falan. Ne bilim hani adettendir ya dogum olunca toruna takarlar. Bizim burda böledir bence her yerde de böledir die düşünüyorum. Her seyi gectim de rabbim herkesin evimçne huzur versin canım yaa sana da yardım etsin. Neyse ki eşin arkandaymıs burda bi çok kişi eşinin arkasında olmayısından yakınıyor yinr de sanslısın bi de burdan bak bu konuya da üzülmezsin o zaman

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ya gülüm hiç mi bişi altun neyin para frlan takmadı kaynanan kaynın falan. Ne bilim hani adettendir ya dogum olunca toruna takarlar. Bizim burda böledir bence her yerde de böledir die düşünüyorum. Her seyi gectim de rabbim herkesin evimçne huzur versin canım yaa sana da yardım etsin. Neyse ki eşin arkandaymıs burda bi çok kişi eşinin arkasında olmayısından yakınıyor yinr de sanslısın bi de burdan bak bu konuya da üzülmezsin o zaman
Takmadı canım hiç biri hiç birşey bizde de adettendir ama malesef 🙁 eşim yanımda ve arkamda çünkü herşeyin farkında o 😌

Tüm sayfalar yüklendi.