Elti Sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Elti Sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,019 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Elti Sorunsalı
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Başınıza gelince anlarsınız hanımefendi, sizin gibi üslupsuz konuşamadığımdan belki hayır diyememem, gönül kırmaktan, Rabbimden utancımdandır belki var olan şeye yok deyip çirkeflik yapamamam, siz başınıza gelirse kalbinizden geçeni uygularsanız. Kocamın başının etini yemem ben siz bizi dert etmeyin bu kadar, burada bir tartışma konusu da yok, herkes usulünce konuşup fikir vermiş, bir tek sivri zeka siz çıkmışsınız işte, oluyor böyle ortamlarda alışkınız.
Boşver canm seni bizler anlıyoruz başına gelen anlar burda konuşup dertlesiyoruz o bile yetiyor bize Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çeken bilir kestirip atılmıyor cirkef sizofrenle ugrasilmiyor ne zaman dertlesmek istersen burdayim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar eltim mutfak ihtiyaclarindan ne eksikse benden istiyor ve bunu hep yapıyor bu zamana kadar yok demedim verdim, benim de isteme huyum yok kendi işimi kendim görürüm gider markete alırım yoksa da yapmam. Ama çiğ tavuktan antep fıstığına varana kadar istiyor ya. Ne yerine koyuyor bu beni siz söyleyin bana da yazık herkesin kendine göre bir geliri var. O kadar bezdirdi ki beni artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yüzsüz tabirinin vücut bulmuş hali inanın ki. Rabbim beni bu kadınla imtihan ediyor ama ben dayanamıyorum daha. Bana bir yol gosterin. Ne yapayım ben daha? Evvelinde aklima vesvese soktu kayinvalidemi, gorumcemi bana kotu gosterdi bir sene konusmadim onun yuzunden, benim evimin esyalarini kucumsedi, istedigim bir renk vardi ev icin sohbet esnasinda soylemistim simdi o renge kendi evini boyucakmis gorgusuz. Ya böyle birsuru sey yasadim geldi geleli. Keske kapim hep kapalı kalsaydi diyorum ama bu sefer herkes bana tepki gostericekti. En basinda sevmedim icindeki kotulugu sinsiligi gordum eşim de hazetmiyor ama kardeşinin karısı diye bir sey demiyor. Daha cok sey var ama yazamiyorum acik acik. Saclarini dolamak geliyor icimden Allah affetsin
Eltine kank benim kapıda A101 bim mi yazıyor de hayır öyle biseyse rafta eksik var tamamliycam sende mağdur olma de dur bir bakiyim kapıya de 😂😄😄 elti elti değil yamyam mübarek 😂😂

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Eltine kank benim kapıda A101 bim mi yazıyor de hayır öyle biseyse rafta eksik var tamamliycam sende mağdur olma de dur bir bakiyim kapıya de 😂😄😄 elti elti değil yamyam mübarek 😂😂
Kanka benim kapıda A101 mi yazıyor, çok güldüm buna😄 denemek lazım

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Boşver canm seni bizler anlıyoruz başına gelen anlar burda konuşup dertlesiyoruz o bile yetiyor bize Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çeken bilir kestirip atılmıyor cirkef sizofrenle ugrasilmiyor ne zaman dertlesmek istersen burdayim
Allah razı olsun canım benim Allah herkesin yuvasına huzur, mutluluk versin💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar