Sorum var Eltilerle aranız nasil?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Eltilerle aranız nasil? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,762 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eltilerle aranız nasil?
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir tane eltim var hoş bir insan ama çok kiskanç şimdi ben bir aydan sonra dogum yapacam eltim hamile kalmiş kocasından once bana söylüyor böyle bir sacmalik varmi yani birde diyorki senin bebeğinin kıyafetlerini bana vercen tamammi diyor daha benim cocugum dogmamiş giymemiş gozu benim kizimin nasibinde allahim ya rabbi
Benim ektim yok şükür,🙈😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O gelirse ben giderim artik o derece,😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah huzurunuzu bozmasın amin
Merak etme biz protesto ederiz onu kış kış diye 😂😂 seni bırakmayız

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Benim bir tane eltim var hoş bir insan ama çok kiskanç şimdi ben bir aydan sonra dogum yapacam eltim hamile kalmiş kocasından once bana söylüyor böyle bir sacmalik varmi yani birde diyorki senin bebeğinin kıyafetlerini bana vercen tamammi diyor daha benim cocugum dogmamiş giymemiş gozu benim kizimin nasibinde allahim ya rabbi
Ayy tam kıskançmş canm Allah sabır versin Benim eltilerde öyle canm bnm Bi malm olsun istemezler çok fesatlar yüzüme gülüp arkamdan konuşurlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

TEK KELİME İLE BERBAT 1 TANE VAR EVLENDİĞİM HAFTA HAMİLE KALMAK İÇİN ÇABALADI VE ARAMIZ ÇOK İYİ OLMASINA RAĞMEN BERABERDİK 5. AYINA KADAR SAKLADI BANA DEMEDİ 2. SENEMDE TEKRAR BEBEK İSTİYORUM DİYE 1 TANE DAHA YAPTI ONDANDA 5.AYINA KADAR YİNE BANA DEMEDİ BU ARADA AYRİYETTEN DE 1 KIZ VE 1 OĞLU VARDI İLKİNDE DE SONRADA DA YİNE AYNI ŞEYLERİ DEDİ HANİ SİZİN NİYE YOK NEDEN YAPMIYORSUNUZ KÜÇÜK GÖRÜMCEMİ DE AYARLAMIŞ KIZ BENDEN 3 YAŞ KÜÇÜK SOHBETİMİZ YOK BANA NE KADAR TEMBELSİNİZ DİYOR Bİ DE UTANMADAN BANA DİYORKİ HAMİLE KALIRSAN İLK BANA SÖYLÜYCEN TİPE BAK SEN EŞYALARINI VER AMA ONDAN ALMA TAVSİYEM 1 TANE HAMİLELİK ELBİSESİ VARDI SANA UĞUR GETİRSİN DİYE VERDİ İLK SENEMDE VERMİŞTİ 3 YILIM OLDU ÇOCUĞUM OLMADI BİR GÜN DENK GELDİM BENDE ÜZÜLÜYORDUM DİYE ATTIM ERTESİ AY HAMİLE KALDIM ARTIK NE YAPTIYSA CADI KARI ŞUAN 8 AYI YARILADIK ONLA KONUŞMUYORUM O ÇOK UĞRAŞIYOR BENLE KONUŞMAK İÇİN AMA BEN ONLA KONUŞMUYORUM
Canm benmde 3 sene olmadı milletin içinde bana çocuk yapmayı bilmiyomusunz derdi küçük düşğrürdü bni artk Bnde akıllandım. Kuzum kimsenin ağzına laf vermeyecen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar