Sorum var Eltilerle aranız nasil?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Eltilerle aranız nasil? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,761 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eltilerle aranız nasil?
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İllaki bir gun evlencek ama sen o zaman abla gibi kenidine aliştir canim,😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de ayni ama bir konuşunca da susmuyor hem içindekileri de belli ediyor

Biraz deyil baya canim. Allah sizin de huzurunuzu bozmasın canım

bende tövbe ediyorum benden uzak allaha yakin olsunlar
Öyle yapacam kuzum inşallah iyi biri çıkar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
L
Benim bir tane eltim var hoş bir insan ama çok kiskanç şimdi ben bir aydan sonra dogum yapacam eltim hamile kalmiş kocasından once bana söylüyor böyle bir sacmalik varmi yani birde diyorki senin bebeğinin kıyafetlerini bana vercen tamammi diyor daha benim cocugum dogmamiş giymemiş gozu benim kizimin nasibinde allahim ya rabbi
eltim yok tek.gelinim olsada konusmam😁😁😆😅😆😀😁😃

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir tane eltim var hoş bir insan ama çok kiskanç şimdi ben bir aydan sonra dogum yapacam eltim hamile kalmiş kocasından once bana söylüyor böyle bir sacmalik varmi yani birde diyorki senin bebeğinin kıyafetlerini bana vercen tamammi diyor daha benim cocugum dogmamiş giymemiş gozu benim kizimin nasibinde allahim ya rabbi
Eltimle aram. Çok. İyidir 😂😂şaka olarak yazdım. Çünkü eltim yok

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
😂😂 İnsan ben kendim alırım başkasının kini çocuğuma giydirmek der bu kalkmış senden istiyor tuhaf yani. Canım bu kadınla muhatap olduktan sonra bol bol kendine evine oku nazarı da değer 😐

A

Ahunaz

Guest
Ben bı evin bir oğluyla evliyim😅

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eski eltim en büyük olan oydu ben oğluma hamile kaldım arkamdan hemen o kalmış ben kızımın adını inci koymuştum ben erkek bekliyordum bunun kızı oldu adını da inci koymuş çocuk 6 aylık oldu öyle öğrendim hemen arkama hamile kaldı ben 8 haftaliktim o daha 1 aylikti ama benden önce sezaryenle almışlar bebeğini çok değişik bir kadındı yani böyle şeyler oluyor maalesef aile boyu konuştular gelini kıskandı diye kendi eşi bile onlarda hamilelikleri sadece eslerimiz bilirdi karnımız belli olunca anlardık eniştem bile demiş kızı kıskandın diye ama yani kıyafet verilir giydirirsin bebeğine sonra verirsin hemen büyüyorlar zaten yani bence böyle şeyler söyleme doğmamış bebeğin nasibi falan tam tersi mutlu ol derim çünkü düşünsene senin minnoşun kıyafetlerini küçük bir minik daha giyecek gördükçe ay ne kadar küçükmüş benim minik bebeğim diyeceksin yanlış anlama lütfen beni olur mu 😇🤗

Eski eltim en büyük olan oydu ben oğluma hamile kaldım arkamdan hemen o kalmış ben kızımın adını inci koymuştum ben erkek bekliyordum bunun kızı oldu adını da inci koymuş çocuk 6 aylık oldu öyle öğrendim hemen arkama hamile kaldı ben 8 haftaliktim o daha 1 aylikti ama benden önce sezaryenle almışlar bebeğini çok değişik bir kadındı yani böyle şeyler oluyor maalesef aile boyu konuştular gelini kıskandı diye kendi eşi bile onlarda hamilelikleri sadece eslerimiz bilirdi karnımız belli olunca anlardık eniştem bile demiş kızı kıskandın diye ama yani kıyafet verilir giydirirsin bebeğine sonra verirsin hemen büyüyorlar zaten yani bence böyle şeyler söyleme doğmamış bebeğin nasibi falan tam tersi mutlu ol derim çünkü düşünsene senin minnoşun kıyafetlerini küçük bir minik daha giyecek gördükçe ay ne kadar küçükmüş benim minik bebeğim diyeceksin yanlış anlama lütfen beni olur mu 😇
😂😂 İnsan ben kendim alırım başkasının kini çocuğuma giydirmek der bu kalkmış senden istiyor tuhaf yani. Canım bu kadınla muhatap olduktan sonra bol bol kendine evine oku nazarı da değer 😐
Evet evde okusun bol bol kesinlikle katılıyorum. Ama bende çok aldım bir sürü hediyeler de geldi bir arkadaşım var temizler bana dedi getirsek giydirirmisin diye kabul ettim güzelce yıkadım giydiriyorum kıyafet pek sorun değilde ama kıskançlık çok kötü nazar Allah korusun

Bitsne kaynim bitane eltim vr ama yok cnku hain fesat yalancı sinsi kıskanç flim çevirmeden ortalığı karıştırmadan duramıyor yerinde benim bir kızım bir oqlum var kızım 5 yaşına basacak onun bir kızı var 2 yaşına basacak kızımın kıyafetleri hep yepyeni tertemiz benden isterlerdi verirdim snra baktım hak etmiyor ben vermeyi kestim gidip gelmem konuşmam numarası bile yoktur bende 1 yıldır tamamen ilişkiyi kestim doqum yapalı 40 gün olacak hic bise olmamış gibi ikidir evime geliyor takıyor eline koluna altını görülecek şekilde hava atmak için Allah akıl versin öle insanlara
Hele hele bak sen şu fırlama karıya en nefret ettiğim şey gosteristir alma evine kuzum mikrop ya iyyy tiksindim

Son düzenleme:

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İllaki bir gun evlencek ama sen o zaman abla gibi kenidine aliştir canim,😘

bende tövbe ediyorum benden uzak allaha yakin olsunlar
Amin canım sağolasın😍evet canım icindeki dışarı vurmuş öylelerine Allah akıl fikir versin ne diyelim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Şükür benim ektim yok elti derdimde yok 🤣😅 eşim evin tek oğlu

Ben o konuda cok wansliyim canim cunki eltim kendi ablam ben hamileyim henuz onun bebegi yok yeni evlendi ayni evde yasiyoruz cok da mutluyuz. Bana da gozu gibi bakiyor
Ne güzel kuzum yaaa 😌😌🥰🥰

Aysenur senin eltin yok gorumcen yok kaynananda yok degilmi
Nasıl yaniii 🙄😳

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar