Emerken ısırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Emerken ısırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 375 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emerken ısırma
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 yaşında oğlum var emerken ısırıyor hep canım yanıyor ağlıyorum süt azaldığı için mi yapıyor başına gelen var mı ne gibi önlem aldınız neler yaptınız bazen hiç emzirmek istemiyorum ısırıyor diye

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 1 yaşında oğlum var emerken ısırıyor hep canım yanıyor ağlıyorum süt azaldığı için mi yapıyor başına gelen var mı ne gibi önlem aldınız neler yaptınız bazen hiç emzirmek istemiyorum ısırıyor diye
Sütünde azalmış olabilir canım hırslanıyordur bu duruma bszende oyun yapabilir benim 9 bucuk aylik kizim oyun yapıyor veyada dişi ckiyorsa eger ondan dolayida ısırabilir

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocuk dis cikarmadan isirma meraki icinde, damaklari kasindikca isirmaya calisiyor, canı oyun isterse ısırmaya calisiyor, bir de gozumun icine baka baka gülüyor ☺️ disi olmamasina ragmen nasil acitiyor. İlerisini dusunemiyorum 😔 Allah kolaylık versin annelere 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlumda sürekli ısırır kuzum oyun olsun diye yapıyor bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sütün azalıp azalmadığını ısırırken kü yüz ifadesinden anlarsın benim oğlumda 1 yaşında ve nerdeyse 2 aydıe bu ısırma olayını yapıyor ama ısırıp direk benim yüzüme bakıyır aslında tepkimi ölçüyor ben gülüyorsam yine yapıyır hatta ısııeo çektirmek aşıeı hoşuna gidiyor manyak çünkü 😂😂. Aslında kayra genel olarak ısırmayı seven bir çocuk anlamadım kime çekti öpeyim derim direk ağzını açığ ısırmaya kalkar😂😂

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Sütün azalıp azalmadığını ısırırken kü yüz ifadesinden anlarsın benim oğlumda 1 yaşında ve nerdeyse 2 aydıe bu ısırma olayını yapıyor ama ısırıp direk benim yüzüme bakıyır aslında tepkimi ölçüyor ben gülüyorsam yine yapıyır hatta ısııeo çektirmek aşıeı hoşuna gidiyor manyak çünkü 😂😂. Aslında kayra genel olarak ısırmayı seven bir çocuk anlamadım kime çekti öpeyim derim direk ağzını açığ ısırmaya kalkar😂😂
Evet Kayra ile aynı yastayiz sanırım emerken de mutlu aslında sanırım oyun yapıyor ben bağırırken acı çekerken bı aa desem gülüyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim benim oğlum da altı aylık yaklaşık bi aydır hep ısırıyor damarları öyle sertki sanırsın dişiyle ısırıyor çok acıtıyor ya 🙄 galiba dış çıkaracak kasiniyo ondan seninki de bilinçli yapiyo canım hoşlarına gidiyo rahatlatiyo dişleri ondan ısırıyor benim büyük oğlum da aynısını yapıyordu 🤷🤩

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim benim oğlum da altı aylık yaklaşık bi aydır hep ısırıyor damarları öyle sertki sanırsın dişiyle ısırıyor çok acıtıyor ya 🙄 galiba dış çıkaracak kasiniyo ondan seninki de bilinçli yapiyo canım hoşlarına gidiyo rahatlatiyo dişleri ondan ısırıyor benim büyük oğlum da aynısını yapıyordu 🤷🤩
Heralde ben bağırınca hoşuna gidiyor Allah yardımcın olsun seninde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet Kayra ile aynı yastayiz sanırım emerken de mutlu aslında sanırım oyun yapıyor ben bağırırken acı çekerken bı aa desem gülüyor
İşte bak onda canım ben nasıl bıraktırdım söyleyeyim hemen sana çocuklar bir şey yaptığında ona gülersen bunu tekrar tekrar yapıyorlar kayra ısırdıpında acıdan dişimi sıktım ses dahi çıkarmadım bir yaptı iki yaptı üçüncüye baktı tepki vermiyorum bıraktı ısırmayı 😂

Tüm sayfalar yüklendi.