Emin olamadım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Emin olamadım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Emin olamadım kızlar
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar test bozuk mu sizce 🤔

Ekli dosyalar

• IMG-20220602-WA0006.jpeg
    IMG-20220602-WA0006.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 132

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 5 gün geçti adetim yaptım ama böyle oldu bu ay antibiyotik kullandım ondandır dedim ama bel ağrım filan var adet ağrım oluyo ara ara olmuyorum canım
Canım stres hava şartları da adet süresini uzatabiliyor. Acaba diye aklında kalacağına kan ver direk. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım 5 gün geçti adetim yaptım ama böyle oldu bu ay antibiyotik kullandım ondandır dedim ama bel ağrım filan var adet ağrım oluyo ara ara olmuyorum canım
Sende ben gibisin ben de regl geçince test yapmamıştım o ay antibşyotik kullndım ondan geçirkir dedim .nerdeyse 2 hafta olmadım hatta o ada kadın doğumdan kan testi bile yapmıştı doktor, regl 1 hafta kala kanda bir şey çıkmadı regl olacağım gün olmadım aradan 2 hafta geçti artık mide bulantısı vs olunca gidip ilk idrar testi sonradan kan testi yaptırmıştım 1.5 aylık gebeydim 😍😍 şükür oğlum şuan kucagımda. Rabbim istiyorsan sanada nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar