Sorum var Emmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Emmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emmek
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyim 2 aylık ama emerken sorun yaşıyorum daha önce öyle birseyi yoktu 3,4 dk emip geri bırakıyor eskisi gibi düzenli emmiyor kendini geri çekip ağlıyor
Bir yeri ağıriyor mu diye kontol ettin mi birde sütün var mı diye baktın mı ondan da olabilir bebeklerde meme reddi oluyor ama 4 aylık olunca o daha küçük belki bı sıkıntısı vardır

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bir yeri ağıriyor mu diye kontol ettin mi birde sütün var mı diye baktın mı ondan da olabilir bebeklerde meme reddi oluyor ama 4 aylık olunca o daha küçük belki bı sıkıntısı vardır
Sütüm oluyor hatda emzirirken akiyor surekli ama endikden sonra ağlıyor kendini geri çekiyor sonrada ayamda sallayınca uyuyor her uyandinda emziriyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm oluyor hatda emzirirken akiyor surekli ama endikden sonra ağlıyor kendini geri çekiyor sonrada ayamda sallayınca uyuyor her uyandinda emziriyorum
Emerken boğazında kaldığı oluyor mu tazyikli akış oluyorsa ondan da zorlanabiliyorlar canım ona bi bak eğer tazyik oluyorda emzirmeden önce sütünü biraz sağman gerekiyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyim 2 aylık ama emerken sorun yaşıyorum daha önce öyle birseyi yoktu 3,4 dk emip geri bırakıyor eskisi gibi düzenli emmiyor kendini geri çekip ağlıyor
Gazı olduğu için yapıyor olabilir gece uykusu nasıl veya gün ićinde ağlama krizleri filan oluyormu ayaklarını karnına doğru çekip bırakıyormu bunlara bir bak gazı varsa emmek istemez yada sütün ilk emerken fışkırır tarzda akıyorsa zorlanıp sinirleniyordur ama büyük ihtimal gazı var

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Gazı olduğu için yapıyor olabilir gece uykusu nasıl veya gün ićinde ağlama krizleri filan oluyormu ayaklarını karnına doğru çekip bırakıyormu bunlara bir bak gazı varsa emmek istemez yada sütün ilk emerken fışkırır tarzda akıyorsa zorlanıpp sinirleniyordur ama büyük ihtimal gazı var
Gaz damlası veriyorum günde 1 kere 2 damla veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emerken boğazında kaldığı oluyor mu tazyikli akış oluyorsa ondan da zorlanabiliyorlar canım ona bi bak eğer tazyik oluyorda emzirmeden önce sütünü biraz sağman gerekiyor
Bu aralar burnu tıkandı ama actim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gaz damlası veriyorum günde 1 kere 2 damla veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu aralar burnu tıkandı ama actim
Canım her emzirmeden sonra gazını çıkarmalısın onların şuan bağırsakları sindirim olayını tam gerçekleştiremediği için zorlanır gaz damlalarına güvenme kızımda hiçbiri işe yaramadı sırtına masaj yap ayaklarını pedal şeklinde çevirip hafif karnına doğru ittirebilirsen çıkartır gaz çıkarma videoları var büyük ihtimal gazı var çünkü meme reddi 4-5 ay arası oluyor seninki çok erken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar