😔😔😔 Emmeyen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 😔😔😔 Emmeyen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,342 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😔😔 Emmeyen bebek
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 4 aylık olacak canım 2 3 gun dur boyle yapıyor aglıyor emmek İcin her yolu deniyom en son yoruluyor az emip uyuyor hemen geri uyanıyor ac oldugun uyuyamıyor da napacam bilmiyom
Canım bu aylarda emme reddi yaşanıyor iki oğlum da da yaşadım pes etme ayakta geze geze kollarım kopuyordu emzirecem diye hem ayakta geziyor hemde sallanıyordum emsin diye lütfen pes etme internete yaz araştır emme reddi olağan bir durum bir kaç gün sonra normal e dönüyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
40 ina kadar bende verdim canım mama hergun olmasada arada yapıp icıyordu simdi ıyıdı emmesı falan ama 2 gun dur cok aglıyor gazını cok cıkarıyor karnı agrıyor olabilir belkide
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu aylarda emme reddi yaşanıyor iki oğlum da da yaşadım pes etme ayakta geze geze kollarım kopuyordu emzirecem diye hem ayakta geziyor hemde sallanıyordum emsin diye lütfen pes etme internete yaz araştır emme reddi olağan bir durum bir kaç gün sonra normal e dönüyor
Dun oyle yaptım canım ayakda emzırdım uyudu bi sonra ki emmede ayaktada emmedi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 4 aylık olacak canım 2 3 gun dur boyle yapıyor aglıyor emmek İcin her yolu deniyom en son yoruluyor az emip uyuyor hemen geri uyanıyor ac oldugun uyuyamıyor da napacam bilmiyom
Canım benim oğlumda 4 aylık bazen inatlaşıp emmek istemiyor ayakta emzirmeye başlıyorum sakinleşince oturuyoruz.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o dönemler meme reddi olabiliyor benimkide yapmıştı pes etme 1 hafta direndi geri emiyorlar ben Dr götürmüştüm olabiliyor meme reddi her fırsatta dene tutacaktır dedi tuttuda

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah canım ınatlasıyoruz bakalım o diyor emmem ben diyom emecen bakalım ne nasıl olacak 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıpa bide cıglık atmayı ogrendı emzirmeye calıstıkca cıglık atıyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar