😔😔😔 Emmeyen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 😔😔😔 Emmeyen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,341 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😔😔 Emmeyen bebek
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl deneyecem canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baktım ınternetten canım guzelmıs

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benimki 4 aylık olacak canım 2 3 gun dur boyle yapıyor aglıyor emmek İcin her yolu deniyom en son yoruluyor az emip uyuyor hemen geri uyanıyor ac oldugun uyuyamıyor da napacam bilmiyom
Benim bebeğim de 4 aylık olacak. Bende aynı problemi yaşıyorum. Araştırdım bu ayda seslere çok duyarlılar özellikle anne ve babanın dikkatleri dağılıyor sessiz bi ortamda emzirirsen faydası oluyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglan memeye tutunca aglıyor iste yatırdım mı kucagıma kendinden gecıyor bununla zor biraz

Benim bebeğim de 4 aylık olacak. Bende aynı problemi yaşıyorum. Araştırdım bu ayda seslere çok duyarlılar özellikle anne ve babanın dikkatleri dağılıyor sessiz bi ortamda emzirirsen faydası oluyor
Aynen canım tam tutuyor ablası geliyor sesleniyor ya basla ses hemen bırakıyor bidaha da tutmuyor 😔

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım veriyorum ağlıyor hep bende üzülüyorum ağlamasın sağıyorum veriyorum varsın olsun dünyanın sonu değil ya kuzum yinede anne sütünü öyle böyle alıyor pek kafaya takmıyorum artık
Benim ilk oglumda öyleydi hastanede tutmadı istemedi zorladım çok yine istemedi bizde sagıp biberon la verdik

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim oglan memeye tutunca aglıyor iste yatırdım mı kucagıma kendinden gecıyor bununla zor biraz

Aynen canım tam tutuyor ablası geliyor sesleniyor ya basla ses hemen bırakıyor bidaha da tutmuyor 😔
Stres yapma bebekte hissediyor deneme yap hangi ortamda daha rahat emiyor farklı emme pozisyonlarını dene bir de ben öyle yapıyorum daha rahat oluyo pes etme bu ayda olağan şeyler sabredez 😊

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim al şundan tax göguse gor onda emecek ablamin ogluda emirdi ablam bunan kulaniyo
Screenshot_20211020-105234_Google.jpg

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnsallah bırakmaz cok istiyorum emzirmeyi 🥺
İnşallah Canım 🙏🏻 Benimde korkum emmezseydi o yüzden ilk aylarda biberon kullanmak istemedim kaşıkla verdim ama dr um ek gıdaya geçince büyük taneli gıdaları yutmakta zorlanabilir dedi ondan sonra biberona geçtim çok şükür emiyorda. Bir de göğsümü boşaltmadığında sağıyorum sütüm azalmasın diye.

Benimki 4 aylık olacak canım 2 3 gun dur boyle yapıyor aglıyor emmek İcin her yolu deniyom en son yoruluyor az emip uyuyor hemen geri uyanıyor ac oldugun uyuyamıyor da napacam bilmiyom
Ya kuzum belki başka sorunu vardır. Benim bebek 54 günlük kulagı ağrıdıgı zaman qaxı ofugu zaman agıyor emmiyor. Dışarı çıkması nasıl kabızlık varmı? Belki pişik olmuş canı acıyor emmiyor genelde canları acıdığı zaman emmezker benim öyle oluyor 3 cü çocugum 2sini emzirdim yani genelde böyle olurdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar