Sorum var Emmeyi bırakma

• Konbuyu başlatan Zeynep bebek
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Emmeyi bırakma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 343 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emmeyi bırakma
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Z

Zeynep bebek

Guest
Neden bıraktırdn ki canjm ona göre diyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde kızın aylık mi yaşında mi
Eylül 6 da 2 yaşına girecek

Kızlar emmeyi biraktirdim kızıma bu gün sizce sütümü sağmalımıyım sağmamalımıyım?
Memeyi emzik gibi görüyordu doğru düzgün hiçbir şey yetmiyordu

Kızlar emmeyi biraktirdim kızıma bu gün sizce sütümü sağmalımıyım sağmamalımıyım?
Memeyi emzik gibi görüyordu doğru düzgün hiçbir şey yetmiyordu

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Tam iyi zamanı bıraktır bence de ve sağma o zmn canım yemeklr arası nasıl? Zaten emzik gibi görüyormuş bnce sağıp verme bende oğlum çok düşkündü yemek yesede emerdi iki buçuk yaşında nasılsa bir günde biraktrdim ağlfi fln ama ki sagsamda icmezdi fikrim bu yönde aklına yatmazsa bir iki kişi daha yazsn öyle yap canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Göğsün çok şişer ise ağrıya dayanamazsan azıcık uyarmadan sağabilirsin canım soğuk su tut oda rahatlatır ya da havluyu ıslat buzdolabında soğut göğüslerine sar soğuk uygulamak kanalları daraltır ve süt üretimini minimuma indirir bir süre sonra uyaran olmayınca sütün kesilir. Arz talep ilişkisi yani

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimki de aynı memeyi emzik gibi görüyor sürekli emmek istiyor adam akıllı bir şey de yemiyor bende yoruldum artık vermeyince de sinir tavan küçük hanımın

Z

Zeynep bebek

Guest
Valla benimki de aynı memeyi emzik gibi görüyor sürekli emmek istiyor adam akıllı bir şey de yemiyor bende yoruldum artık vermeyince de sinir tavan küçük hanımın
Ben bi tık rahatladim gece uyandı meme avı diye ağladı falan sabah 6 da uyandı tekrar uyumadı bahçeye çıktık kedilerle karşılıklı yoğurt yedi hanım efendi şimdi uyudu daha

Tüm sayfalar yüklendi.