Emziği bıraktık ama nasıl ilerleyeceğim bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Emziği bıraktık ama nasıl ilerleyeceğim bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziği bıraktık ama nasıl ilerleyeceğim bilmiyorum
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Teşekkür ederim 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım başka emzik almıyordu sadece o emziği kullanıyordu emziğin yan tarafı kırıldı yine de yenisini kabul etmedi o yüzden başka olmadığı için köpek aldığına inandı arada emmik nerede diyor üzülüyorum ama yapacak birşey yok konuştuğu kelimeyi anlamıyordum emzik olduğu için
Anladım canım benim oğlum her emziği tutar yeterki yırtık olmasın, dört emziği vardı dördünü birden ağzına koyuyordu şok olurduk böyle emzik aşkı görmedim, üç tanesini kestim biri kaldı onuda yanından ayırmıyor dün aşağıya attı gittik dediğin gibi yaptık bak memi yok kaybolmuş köpek götürmüş dedim köpek pis dedi anne pis dedi ağlamaya başladı patladı resmen eve getirdim oyaladım anlatmaya çalıştım anlamadı ağladı durdu tüm gün sonunda sakladığım yerden bulup getirmiş aldı vermedi bir daha nasıl mutlu oldu anlatamam, seninki bıraktı çok şükür sakın üzülüyorum şeyiyle vermeye kalkma bıraktı alışır zamanla

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım benim oğlum her emziği tutar yeterki yırtık olmasın, dört emziği vardı dördünü birden ağzına koyuyordu şok olurduk böyle emzik aşkı görmedim, üç tanesini kestim biri kaldı onuda yanından ayırmıyor dün aşağıya attı gittik dediğin gibi yaptık bak memi yok kaybolmuş köpek götürmüş dedim köpek pis dedi anne pis dedi ağlamaya başladı patladı resmen eve getirdim oyaladım anlatmaya çalıştım anlamadı ağladı durdu tüm gün sonunda sakladığım yerden bulup getirmiş aldı vermedi bir daha nasıl mutlu oldu anlatamam, seninki bıraktı çok şükür sakın üzülüyorum şeyiyle vermeye kalkma bıraktı alışır zamanla
Bugün emmik buldum diye geldi sakladığım yerden bulmuş ağzına almadan aldım hemen eski emzik vardı yırtıkdı bak köpek kötü yapmış hadi atalım dedim ama ağzına alsa geri alamazdım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Başta ağlayacak gibi oldu hemen eski emziği verdim o emzik yırtılmıştı zaten bak köpek böyle yapmış istersen al ağzına dedim hayır dedi uzattığm halde almadı arada aklına geliyor soruyor bende balkondan attın ya köpek aldı diyorum tamam diyor
Alışmış artık demek ki canım

Tüm sayfalar yüklendi.