Sorum var Emzik kullanan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Emzik kullanan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 557 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik kullanan anneler
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızım sürekli emiyo yani aç olmasada emiyo doğal olarakta kusuyor uykuda falan kusar falan çok korkuyorum ben emzik vermek istedim bebeğim de hemen tuttu market emziğini hemde denemek için vermiştim ama eşim istemiyo vicdan azabı duyuyormuş öyle diyo sizce haksız değilmiyim 24 saat emer versem bir uykuda bırakıyor çok kusması beni korkutuyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızım sürekli emiyo yani aç olmasada emiyo doğal olarakta kusuyor uykuda falan kusar falan çok korkuyorum ben emzik vermek istedim bebeğim de hemen tuttu market emziğini hemde denemek için vermiştim ama eşim istemiyo vicdan azabı duyuyormuş öyle diyo sizce haksız değilmiyim 24 saat emer versem bir uykuda bırakıyor çok kusması beni korkutuyor
Bu konuda ne desem bilemedim benim annem verme emzik falan diyor kayınvalidem tutarsa ver emziği rahat edersin diyor yani hangisi doğru bilmiyorum. Bence sağlık ocağı ebesine bir danış çünkü eğer çok emmesi de sıkıntıysa emzikle önlenmesi sağlanıyorsa ver derler illaki. Ya bide derler ki bazen bebek açlıktan değil anne ile tensel temas kurmak için emmek istermiş. Acaba arada onu soyup çıplak göğsüne yatirsan belki rahatlar. Çünkü aç değil emerken demekki ki kusuyor belkide istediği annesine yakın olmak temas kurmak 😍😍🧿🧿

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım senin bebeğin daha küçük değil mi senin kokunu alıp kendini güvende hissetmek için emmek istiyor kendini rahat hissedince de meme de uyur. Uyurken yan yatır kusması olmaz olursa ki bebeğine sıkıntı yapmaz. Yarım kundak da yapabilirsin rahat uyur

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda ne desem bilemedim benim annem verme emzik falan diyor kayınvalidem tutarsa ver emziği rahat edersin diyor yani hangisi doğru bilmiyorum. Bence sağlık ocağı ebesine bir danış çünkü eğer çok emmesi de sıkıntıysa emzikle önlenmesi sağlanıyorsa ver derler illaki. Ya bide derler ki bazen bebek açlıktan değil anne ile tensel temas kurmak için emmek istermiş. Acaba arada onu soyup çıplak göğsüne yatirsan belki rahatlar. Çünkü aç değil emerken demekki ki kusuyor belkide istediği annesine yakın olmak temas kurmak 😍😍🧿🧿
Valla ayıptır demesi memem dışarsa geziyom evin için de birşey giymiyom sürekli çıkar ver sıkıldım bnde bu yolu buldum geceleri rahat uyuyo o şekilde tene temas edincede gündüz huysuz 😄😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senin bebeğin daha küçük değil mi senin kokunu alıp kendini güvende hissetmek için emmek istiyor kendini rahat hissedince de meme de uyur. Uyurken yan yatır kusması olmaz olursa ki bebeğine sıkıntı yapmaz. Yarım kundak da yapabilirsin rahat uyur
Daha 2 aylık olucak işte zaten 1 ayı küvezde gitti sürekli emmek istiyoda tuvalete bile gidemiyom sidikli sidikli geziyom tuvalette aceleyle yarısı üstüme ediyom 😄

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Valla ayıptır demesi memem dışarsa geziyom evin için de birşey giymiyom sürekli çıkar ver sıkıldım bnde bu yolu buldum geceleri rahat uyuyo o şekilde tene temas edincede gündüz huysuz 😄😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha 2 aylık olucak işte zaten 1 ayı küvezde gitti sürekli emmek istiyoda tuvalete bile gidemiyom sidikli sidikli geziyom tuvalette aceleyle yarısı üstüme ediyom 😄
Yaa akıllı minnak annesinden ayrı kalmak istemiyor napsin 🥰🥰🧿🧿

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım bazı doktorlar emzik önerirken bazıları önermiyor. Emzik bebeğin emme refleksini geliştirip solunum yolu tıkanmasını önlüyor. Karar yine sana kalmış erkek milleti her şeye karışmasa olmaz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum da market emziğini çok güzel emdi, sürekli emmek istediği için bende veriyordum dışarı da özellikle çok iyi oluyor. 6 ay emdi dişleri çıkmaya başlayınca bıraktı. Emiyosa ver emsin diğer türlü sürekli meme daha zor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kusması çok yediği için oluyor fazlasını atıyor endişe etme
Emzik konusuna gelince evet emzik bizim için rahat oluyor işimizi filan rahat yapabiliyoruz ama bir yandanda emzige alıştılarmi bıraktırmasi zor uyurken bile istiyorlar bu sefer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar