Emzik nasıl bırakılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan Emzik nasıl bırakılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik nasıl bırakılmalı
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra tat

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Emzik kullannan kızım 3 yaşına gircek diş yapısını bozdugu söylendi kızlar bu durumu yaşayan oldumu olduysa nasıl unuttur dunuz nolur yardım edin stresteyim kafama takıldı kızım öyle istiyo napmalıyım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Emzik kullannan kızım 3 yaşına gircek diş yapısını bozdugu söylendi kızlar bu durumu yaşayan oldumu olduysa nasıl unuttur dunuz nolur yardım edin stresteyim kafama takıldı kızım öyle istiyo napmalıyım
Ben oqlumu 17 aylikken biraktrdim kuşum öyle Nazlı nazlı yapmadım. Karabiberi sürdüm aldı bikere aqzna acıdı tükürdü sonra hep Karabibere buladim qozunun qorduqü yere koydum el uzatıp almadı 3qun bıraktı meme demeyi. Sonrada kaldirdim attim

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet benim kızımda iki buçuk yqsinda biriktirdim cok düşkündü ne surduysem olmadi konuşarak ikna etmiştim en son kendisi koliye koyup çöpe atmıştı vedalaşarak bende büyüme hediyesi olarak istediği biseui almıştım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum da emziklerini kemirmis ti biz yenisini aliyoduk bir sure sonra almayi biraktik kemirdigi emzikleri emmek istemedi ilk başlarda agladi yeni emzik istedi ama almadik bi kac gun sonra alıştı birdahada emmedi elini bos birakmadim salatalık havuc elma biseyler tutusturdum onlarla oyalandi hep

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum da emziklerini kemirmis ti biz yenisini aliyoduk bir sure sonra almayi biraktik kemirdigi emzikleri emmek istemedi ilk başlarda agladi yeni emzik istedi ama almadik bi kac gun sonra alıştı birdahada emmedi elini bos birakmadim salatalık havuc elma biseyler tutusturdum onlarla oyalandi hep
Bnmki 2 yasında yırtılan çöp olmus emzikleri bile emiyor ya nasıl bi alıskanlıksa sigaradan beter heralde 🤣🤣🤣

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Aynı bizimkide valla canım öyle em em em diye yatmıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay valla kalp kalbe karşı bende öyle düşündüm

Tüm sayfalar yüklendi.