Emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,642 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğluma emzik tutturamadım nasıl yapıcam doğduktan sonra hemen almıstı 3-4 gün kullandı sonra attı ağzından şimdide almıyor öögkk yapıyor midesi kalkıyor heralde 🤷‍♀️tavsiye var mı

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Hangi emziği kullanıyorsun canım
Ya şimdi hangi emzik demişsinde ben isim olarak bilmiyoum da tarif edim ilk doğdugunda tuttuğu damak dedikleri attı onu sonra cevremde kiler de ağzına büyük dediler zaten almadı bir daha onu bende gittim ucu yuvarlak kücük olan emzik ten aldım onu da almadı tutmadı

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya şimdi hangi emzik demişsinde ben isim olarak bilmiyoum da tarif edim ilk doğdugunda tuttuğu damak dedikleri attı onu sonra cevremde kiler de ağzına büyük dediler zaten almadı bir daha onu bende gittim ucu yuvarlak kücük olan emzik ten aldım onu da almadı tutmadı
Canım anne göğsüne en yakın emzik aventin emziği istersen nette aventin 0-6 aylıklarina bakabilirsin veya weebabynin emziginede bakabilirsin bunikisinden birini tutabilir

Aventin dört renklerde bir emziği var hangi serisi olduğunu billmiyorum damaksız ucu çok hoş ağız yapısında bozmaz

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
0-3 ay war 0-6 ay bebeqine uyqun olanı al bide asla emzirdikten yada mamadan sonra werme o zaman mideleri bulanıyor hiç kabul etmez.. biraz zaman qeçsin yedikten sonra wer eqer halen almıyorsa uykuda wer alışır zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar