Sorum var Emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yvz sd tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 224 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan yvz sd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 2 aylık bebeğim emziği reddetti ve parmak emmeye başladı doktora sorduğumda şekere batırıp vermemi söyledi öylede yapmak istemedim sonuçta su dahi verilmiyor emziği değiştirmeyi düşünüyorum nasıl emzik almam gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 2 aylık bebeğim emziği reddetti ve parmak emmeye başladı doktora sorduğumda şekere batırıp vermemi söyledi öylede yapmak istemedim sonuçta su dahi verilmiyor emziği değiştirmeyi düşünüyorum nasıl emzik almam gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Emzigei alışana kadar birkaç kez hep şekere batırıp vermen lazım tabii ardından çay kaşığı ile de su vermeni tavsiye ediyorum mama da veriyorsan mutlaka her mamadan sonra zaten Su içirmen lazım tatlı olduğu için ağız temizliği içinde

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
Emzigei alışana kadar birkaç kez hep şekere batırıp vermen lazım tabii ardından çay kaşığı ile de su vermeni tavsiye ediyorum mama da veriyorsan mutlaka her mamadan sonra zaten Su içirmen lazım tatlı olduğu için ağız temizliği içinde
Bir kez denedim sanırım emzik büyük geliyor o yüzden değiştirmek istiyorm

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım kimi çocuk almayınca almiyo ben avent de aldim sadece bı gün emdi başka da emmedi

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum hiç emzik tutmadı annemlere bıraktım oğlumu amaliyata girdim 3 aylıktı oğlum ağlayınca annem emziği tatlı suya batırıp vermiş şimdi ise 19 aylık hayla emiyo emzik

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anne göğüs ucuna benzer emzikler var canım ondan al istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar