Emziren anneler epilasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Emziren anneler epilasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,350 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Emziren anneler epilasyon
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 2 ay olacak neredeyse epilasyona gitmek istiyorum vücudum çok yıprandı ben kötü oldu toparlarım diye düşünüyorum da epilasyona gidipte emziren anneler var mı ? Varsa bi sakıncası falan var mı ?

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 2 ay olacak neredeyse epilasyona gitmek istiyorum vücudum çok yıprandı ben kötü oldu toparlarım diye düşünüyorum da epilasyona gidipte emziren anneler var mı ? Varsa bi sakıncası falan var mı ?
Cevapları bende burda bende bekliyom cnm bende doğum yapalı 2 ay oldu mecburi çocuk durmadığı için jiley yaptım ama epilaysyona gitmek istiyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Cevapları bende burda bende bekliyom cnm bende doğum yapalı 2 ay oldu mecburi çocuk durmadığı için jiley yaptım ama epilaysyona gitmek istiyorum
Ya doktorum 6 ay bekle dedi de yani herşeyde doktora kaldıysam ben nefes almayım yani belki tecrübeli annelerden biri gitmiştir diye düşünüyorum 🥰

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
😂 benim kıza bugün kundak yaptım uyudu durmuyordu yoksa çok şükür uyudu baya oldu bende kendime zaman ayırayım dedim 🤲🏻 valla şimdiden Allah yardım etsin canım
Saat 8 den beri uyanık cnm uyutmaya çalışıyom ilk doğduğunda yapmadım kundak şimdi istemiyo çok pişman oldum yapmadığına

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Uzmanlar emzirme dönemlerinde tüy alma yöntemi olarak lazer epilasyon tercih etmelerinde sakınca olmadığını söylemektedir. Lazer ışınları yüzünden süt ve kana geçme durumu olmamaktadır. Lazer ışıkları ışın değil ışık olduğundan zararlı değildir.

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
emzirirken lazer epilasyon yaptirmak boşa kürek cekmek gibi demisti guzellik uzmani bana.. yaniuc seansta bitecekse bi bolge 15-20 seans suruyo hormonlardan dolayi demisti... ben de bi sure erteledim canim o yuzden...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar