Emziren anneler korona aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Emziren anneler korona aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Emziren anneler korona aşısı
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Selamünaleyküm canlarım nasilsiniz bebisleriniz nasıl benim sorum benim kızım 6 aylık oldu ve ben bugün sağlık ocağına korona aşısı olabilir miyim diye onlarda olabilirsin dedi ama aşıyı yaptırınca ne kadar sürede bebeği emzirmiyorsunuz yarın aşı olucam da bilginize ihtiyacım var ha bu arada hemşireye ben onu sormayı unuttum çünkü kızımın aşısı vardı onunla ilgilenmekten unuttum😊

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm canlarım nasilsiniz bebisleriniz nasıl benim sorum benim kızım 6 aylık oldu ve ben bugün sağlık ocağına korona aşısı olabilir miyim diye onlarda olabilirsin dedi ama aşıyı yaptırınca ne kadar sürede bebeği emzirmiyorsunuz yarın aşı olucam da bilginize ihtiyacım var ha bu arada hemşireye ben onu sormayı unuttum çünkü kızımın aşısı vardı onunla ilgilenmekten unuttum😊
Canım bende emızıryorum asıyı hıc sormadım ama bi tanıdığım almanyada onunda bebegı var emzırıyor alman doktor ona emzirirken ası olmanı tavsiye etmiyorum demıs burda emzirenlerde ası oluyor kafam biraz karıstı benımde

Canım bende emızıryorum asıyı hıc sormadım ama bi tanıdığım almanyada onunda bebegı var emzırıyor alman doktor ona emzirirken ası olmanı tavsiye etmiyorum demıs burda emzirenlerde ası oluyor kafam biraz karıstı benımde
Ya işte hem kafam karışıyor hemde korkuyorum virüs gün güne artıyor canım ne yapacağımı bilmiyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki aşımıda oldum oğlum şuan 5 aylık ama ben HEP emzirdim çünkü emmeden durmuyor hiçbir sıkıntımızda olmadı ALLAHA şükür.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim hemen emzirebiliyorsun teyzem doğumdan sonra oldu hemsiresi bebekte antikor kazanır hiçbir sorun olmaz demişti olmadida yarında eltim yaptıracak ilk dozu beş aylık bebeği çocuk doktoruna sorduk bir problem olmaz dedi ama bak bebeğine asi yaptirdigin için mutlaka sor sonuçta oda yeni asi olmuş birbirine ters etki edermi bak onu bilemedim mutlaka soyle asi yaptirdigini

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam kuzum antikor olur sakıncası olmaz Allahın izniyle ol bence

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım bende kızım 3 aylıkken sinovac yaptırdım hemşire en az 4 saat emzirme demişti o yüzden gece bebeğimi uyutup gece 12 de yaptırdım sabah 6 da emzirdim sıkıntı olmadı bi arkadaşım aşıdan hemen sonra beklemedi emzirdi onda da bi sıkıntı olmadı

Evet emzirdim geldiğimde ağlama krizine girmişti
Bi skinti olmadı yani canım o zaman bende emziririm çünkü aynı şekilde benim kızımda ağlama krizine giriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende kızım 3 aylıkken sinovac yaptırdım hemşire en az 4 saat emzirme demişti o yüzden gece bebeğimi uyutup gece 12 de yaptırdım sabah 6 da emzirdim sıkıntı olmadı bi arkadaşım aşıdan hemen sonra beklemedi emzirdi onda da bi sıkıntı olmadı
O zaman canım bende yaptırmadan emzireyim yaptirinca da emziririm ben biontec yaptiricam

Aleyküm selam kuzum antikor olur sakıncası olmaz Allahın izniyle ol bence
Tamam canım teşekkür ederim bugün gidip olucam en azından içim rahat olacak

Canim hemen emzirebiliyorsun teyzem doğumdan sonra oldu hemsiresi bebekte antikor kazanır hiçbir sorun olmaz demişti olmadida yarında eltim yaptıracak ilk dozu beş aylık bebeği çocuk doktoruna sorduk bir problem olmaz dedi ama bak bebeğine asi yaptirdigin için mutlaka sor sonuçta oda yeni asi olmuş birbirine ters etki edermi bak onu bilemedim mutlaka soyle asi yaptirdigini
Tesekkur ederim canım tamam onu sorucam doktora

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar