Emziren anneler kovid aşısı oldunuz mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Emziren anneler kovid aşısı oldunuz mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,652 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler kovid aşısı oldunuz mu
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selos

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 47 günlük kovid aşısı olmamışım olmayı düşünüyorum bebeğe bi zarar verir mi acaba arkadaşlar
Ben oldum bebegım 2 aylıkken 1cıyı 3 aylıkken yanı aralıgın 24 dede 2 ci dozumu oldum bir problem yasamadı sadece kolum agrısı o kadar sutum de azalma yada bebek emmemesı gbı durumlar yasamadı cok sukur 3 doz hakkım dogar dogmaz onu yaptırcam insalh

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 47 günlük kovid aşısı olmamışım olmayı düşünüyorum bebeğe bi zarar verir mi acaba arkadaşlar
Benim bebeğimde 41 günlük olabilirsn dedi bütün doktorlar süte aşı değil antikor geçiyormuş daha iyi diyorlar çocuk doktoru da ol dedi bende olcam hiç aşım yok korkuyorm virüs olcam diye bebeğim içinde korkuyorm bu ara iyi değilim mastit oldum biraz düzelince 1 hafta kadar sonra olmayı düşünüyorum

Selos

Kayıtlı Üye
rank
Canım başta bende olmayı düşünmüyordum bebeğim 6 aylık olunca sağlık ocağındaki hemsiremize sordum olabilirsin dedi ama ben aşıdan sonra çok kötü oldum bünyem zayıf düştü ve hafif kovid geçirdim 2 hafta sürdü şimdi ikinci aşım geldi biraz korkuyorum
Benim de ilk aşıda oyle olmuştu ikincide pek bisey hissetmedim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

aşınızı olun nolursa olsun. ben hamileyken 2 doz aşımı olmuştum, lohusa halimde covide yakalandım. şu an 6. günüm ve sırt ağrısı sebebiyle zor geçiriyorum. emzirirken bazen ağrısı fena tutuyor. aşısız olsaydım kim bilir ne zor geçecekti. bence aksatmayın aşı işini
Cok gecmis olsun aynı durumu bende yaşadım. Doğumdan 3 gün sonra kovide yakalandım, iki doz biontek olmuştum ona rağmen ayakta ama biraz zorlu geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar