Sorum var Emziren anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayfer bicak tarafından oluşturulan Emziren anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler
Konbuyu başlatan Ayfer bicak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayfer bicak

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Emzirirken sutunuzden kan gelen oldumu
Anne sütü içinde kan sıklıkla meme ucu çatlakları nedeniyle olur. Bunun dışında sütün artışı ile gelişen süt kanallarındaki gerginlik, emzirme sırasında negatif basınç nedeniyle meme içindeki kılcal damarların çatlaması da kanamaya neden olur. Bu tür kanamalar genellikle emzirmenin ilk haftalarında ortaya çıkar.

Kuzum netden bunu buldum göyüs ücün yaramı? En cok neden o ola bilir bence

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütü içinde kan sıklıkla meme ucu çatlakları nedeniyle olur. Bunun dışında sütün artışı ile gelişen süt kanallarındaki gerginlik, emzirme sırasında negatif basınç nedeniyle meme içindeki kılcal damarların çatlaması da kanamaya neden olur. Bu tür kanamalar genellikle emzirmenin ilk haftalarında ortaya çıkar.

Kuzum netden bunu buldum göyüs ücün yaramı? En cok neden o ola bilir bence
Yara yok bi kac gundur hassasti dokununca aciyodu simdi sikıyom sut geliyo kan yok cozemedim 3 aylik olduk

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptığım gün hastanede ilk enzirmede gelmişti hemşire devam ederse doktora söylicem demişti devamı gelmedi şükür. 10 gün sonra göğsüm yara olduktan sonra bebeğim kan emmiş pıhtı kusmuştu. Senin de öyle bişey olabilir mi canım yara mı göğüs ucun
Yara yok hassasti bi kac gundur dokununca aciyodu okadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar