Sorum var Emzirirken hamile kalan var mi

• Konbuyu başlatan Aze
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aze tarafından oluşturulan Emzirirken hamile kalan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,269 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken hamile kalan var mi
Konbuyu başlatan Aze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum sadece 3ay korun sonra denmeye başlayın dedi ben 4ay korundum 2,aydır deniyorum ama olmadı nasip tabi aşkım ama ben ilişkiden sonra ayağa kalkıyorum acaba ondan olmuyor olabilirmi 🤔
Ben yastık vs hepsini denedim bu ay bakalım nasıl olacak bence etkisi var mesela ben önceden hemen kalkardim aslında kalkinmamasi gerek amann ne olacak sanki derdim yastıkla denedik hiç sperm dışarı çıkmadı öyle uyudum sabah duş aldım hep böyle yaptım bu ay.bakalim nasıl olacak bu ay haber veririm sana da.bazilari diyor ya hani yastıkla alakası yok tabiki alakası yoktur ama herkesin bünyesi aynı değil ben bu ay öyle denedim bakalım hayırlı sonuclar alırız inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben yastık vs hepsini denedim bu ay bakalım nasıl olacak bence etkisi var mesela ben önceden hemen kalkardim aslında kalkinmamasi gerek amann ne olacak sanki derdim yastıkla denedik hiç sperm dışarı çıkmadı öyle uyudum sabah duş aldım hep böyle yaptım bu ay.bakalim nasıl olacak bu ay haber veririm sana da.bazilari diyor ya hani yastıkla alakası yok tabiki alakası yoktur ama herkesin bünyesi aynı değil ben bu ay öyle denedim bakalım hayırlı sonuclar alırız inşallah
Amin kuzum dualarım seninle hep bu dediğini ilk gebeligimde yaptım rabbimin bilecegi faydası oldu 2aydir yapmadım bu ay yine öyle deniyecem inşallah rabbim hakimizda hayırlı olanı bize veriri

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum dualarım seninle hep bu dediğini ilk gebeligimde yaptım rabbimin bilecegi faydası oldu 2aydir yapmadım bu ay yine öyle deniyecem inşallah rabbim hakimizda hayırlı olanı bize veriri
Amin cümlemize bende sana duamda yer veriyorum bir de ovulasyon testi aldık Trendyoldan geçen ay ve bu ay denedik geçen ay yumurtlama dönemi bittiğinde yapmışız bilmiyorduk nasıl kullanıldığını bu ay çift çizgiyi gördük o günleri değerlendirdik sana da tavsiye ederim canim

K

Kizannesi

Guest
Emzirmek anneyi korumaz canım öncelikle onu söyleyeyim. Ve yengem bebeği 5 aylık iken gebe kaldı mesela bende şuan emziriyorum oğlun 5 aylık hala regl olmadım doğumdan sonra korunuyoruz gebe kalmamak için doğumdan sonra yumurtalık daha aktif ve daha güzel çalışıyor o yüzden gebe kalma olasılığı daha yüksek oluyor..
Neyle korunuyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.