Sorum var Emzirirken hamile kalanalr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Emzirirken hamile kalanalr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,184 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken hamile kalanalr
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alykyk

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 7 aylıktı hamiele kaldim şuan 16 haftalık hamileyim kızım 11 aylık oldu ve kendiliğinden tiksinir bırakır dediler benimle aynı durumda olanlar kendiliğinden tiksinir mi bekliyeyim mi . Doktor emzirsense sütünün kalitesi her geçen gün düşer dedi fikirlerinize ihtiyacım var
Hayırlı olsun canım bende bebeğim daha 9 aylıkken hamile kaldim bi iki ay emzirmeye devam ettim sütum zaten çok azdı genelde gündüz ek gıda verip gece meme veriyodum.her gören çocuk zatiflamis deyince bıraktım 3 gün çok agladi istedi durmadi göğsüm baya şişti zorlandım ama geçti.bizde sözde korunuyoduk😐oldu artık şok olmuştum testi pozitif görünce kabullenemedik hazır deildik bebeğim daha çok küçüktü ama nasıl işte olunca oliyo🥰şu an 7 aylık hamileyim.oglumun bi kardeşi de olsun hele sonrası Allah kerim sağlam bi önlem almak zamanı geldi sanırım 😍nasil olcak hic bilmiyorum 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hemde üç defa peşpeşe hamile kaldım süt acımaz ama sana zor olur çocuğa bişey yapmaz ben emziriyordum kendim kötü olduğum için bıraktım
Kendi isteğinizlemi pespese yaptınız yoksa kazayla mi oldu canim😍benim kazayla oldu da ikincisi.bide zor deilmi küçük küçük pespese

Bende senin gibiydim ikinci gebeliğimde ama benim bebeğim tiksinmedi ben bıraktırmak zorunda kaldım gün geçtikçe zayıflıyordu
Bide süt koruyo diyolardi genelde🥰koruyamadı işte

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım bende bebeğim daha 9 aylıkken hamile kaldim bi iki ay emzirmeye devam ettim sütum zaten çok azdı genelde gündüz ek gıda verip gece meme veriyodum.her gören çocuk zatiflamis deyince bıraktım 3 gün çok agladi istedi durmadi göğsüm baya şişti zorlandım ama geçti.bizde sözde korunuyoduk😐oldu artık şok olmuştum testi pozitif görünce kabullenemedik hazır deildik bebeğim daha çok küçüktü ama nasıl işte olunca oliyo🥰şu an 7 aylık hamileyim.oglumun bi kardeşi de olsun hele sonrası Allah kerim sağlam bi önlem almak zamanı geldi sanırım 😍nasil olcak hic bilmiyorum 🙄

Kendi isteğinizlemi pespese yaptınız yoksa kazayla mi oldu canim😍benim kazayla oldu da ikincisi.bide zor deilmi küçük küçük pespese

Bide süt koruyo diyolardi genelde🥰koruyamadı işte
Yok kız ne koruması 2 gebeliğimde emzirirken oldu şuan 3. Ye hamileyim doğumdan hemen sonra gidip spiral taktırıcam 😊

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar