Emziriyorum sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan Emziriyorum sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziriyorum sigara
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğinin sağlığı için icmeyebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eltim sigara iciyor, hamileyken de kullanmis mi bilemem ama cocuk kucukken hep iciyormus, ayni ortamda olmasa dahi uzerine kokusu sindigi icin cocugun bağışıklığı zayiflamis. Simdi hep hasta. Doktor annenin sigara icmesine baglamis olayi.
Katılıyorum

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Sıgara içince süte gidermi kızlar
Bırakman için bir neden bu sana. Benim bir tanıdığım gebeyken ve sonra içti bebeği kokuyu aldığı an koşup annesinden istiyordu en sasirdigim olay annede veriyordu. Suursuzluk bu. Lütfen bebeğinize bunu yapmayın biliyorum bağımlılık oluyo zor sizin için ama günah o yavruya. Bence bırakman için bir nedenin var bebeğini bırak senin sağlığını da etkiler

Oğlum 2 yaşına kadar emdi hep içtim çok şükür birşey olmadı,bağışıklığı da çok kuvvetli. şuan kızım 4 aylık hala içiyorum emziriyorum
Bu onu teşvik olarak yazılmamıştır umarım . Ben cips yiyen anneler bebeğime birşey olurmu dediklerini hatırlıyorum siz birşey olmaz gibisinden konuşuyorsunuz yanlış yönlendirmeyin bu sağlık. Sigara anneye birşey yapmıyor diye bebeğe Bir zararı yok diyemeyiz öyle degilmi. Sağlık herşeyden önce gelir hiçbir şey bahane edilmemeli

Oğlum 2 yaşına kadar emdi hep içtim çok şükür birşey olmadı,bağışıklığı da çok kuvvetli. şuan kızım 4 aylık hala içiyorum emziriyorum
Bu onu teşvik olarak yazılmamıştır umarım . Ben cips yiyen anneler bebeğime birşey olurmu dediklerini hatırlıyorum siz birşey olmaz gibisinden konuşuyorsunuz yanlış yönlendirmeyin bu sağlık. Sigara anneye birşey yapmıyor diye bebeğe Bir zararı yok diyemeyiz öyle degilmi. Sağlık herşeyden önce gelir hiçbir şey bahane edilmemeli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar